Organizacja półkolonii (e-learning)

(2 opinie klienta)

57.00 

Korzyści:

  • szybki dostęp do kursu po opłaceniu zamówienia,

  • szkolenie można wykonać nawet w 1 dzień,

  • nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej,

  • możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb,

  • kurs zgodny z aktualnymi przepisami prawnymi

Podziel się
Share

Opis produktu

Kurs – Organizacja półkolonii

Kategoria: Praca i Kariera

Koszt: 57 zł brutto/0s.

ZOBACZ NASZYCH KLIENTÓW kliknij 

Typ szkolenia: E-learning

  • Treść szkolenia dostosowana do prawidłowego wyświetlania na komputerach i laptopach  oraz urządzeniach przenośnych (smartphon, tablet).

Opis: Celem szkolenia jest umożliwienie jego uczestnikom zapoznanie się z wymogami oraz obowiązkami stawianymi organizatorom wypoczynku dla dzieci ze szczególnym uwzględnieniem półkolonii. Szkolenie przygotowane zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi.

Jak zapisać się na szkolenie?

  • Dodać szkolenie do “koszyka” i złożyć zamówienie. W odpowiedzi zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia na adres email. Po opłaceniu należności za szkolenie Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do szkolenia ( login, hasło, link do szkolenia,fakturę).

  • e-mail: szkolenia@julamedia.pl

  • Dział szkoleń 794 794 008

Dostęp do kursu: Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Aktywność czasowa w kursie: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 8 – godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej www.jakubfrankiewicz.pl przez okres 14 dni od dnia otrzymania dostępów do szkolenia.

Program szkolenia:

  1. Wypoczynek – kwestie organizacyjne.

  2. Organizacja półkolonii w pytaniach i odpowiedziach.

  3. Kierownik półkolonii – rola i obowiązki.

  4. Wychowawca półkolonii – rola i obowiązki.

  5. Nadzór i kontrola nad półkoloniami.

  6. Zasady dofinansowania wypoczynku ze środków publicznych.

  7. Regulacje prawne.

  8. Wzory najważniejszych dokumentów.

  9. Półkolonie – interpretacje podatkowe.

  10. Bezpieczeństwo dzieci i pomoc przedmedyczna.

  11. Materiały dodatkowe.

  12. Test wiedzy.

 

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje rejestrowane papierowe zaświadczenie  ukończenia szkolenia wg wzoru MEN §18 ustawy  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U  z 2014 r.poz 622). Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line. Zaświadczenie akceptowane przez instytucje prywatne i państwowe.

Poziom zaawansowania: podstawowy

Warunki ukończenia:

  • zapoznanie się z całym materiałem i uzyskanie pełnej  aktywności  czasowej w szkoleniu zgodnie z ofertą,

  • wykonanie testu (min. 80%)

Korzyści:

  • możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb

  • szkolenie można wykonać nawet w 1 dzień,

  • nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej,

  • szybki dostęp do kursu po opłaceniu zamówienia,

Grupa docelowa:

  • pracownicy branży turystycznej,

  • pracownicy branży edukacyjnej

  • pracownicy agencji eventowych,

  • nauczyciele  i pedagodzy,

  • pracownicy i współpracownicy organizacji pozarządowych.

Autorzy szkolenia: Trener współpracujący z firmą JulaMedia

2 opinie dla Organizacja półkolonii (e-learning)

  1. Izabela

    Szkolenie profesjonalnie przygotowane, zawiera dużą dawkę wiedzy dla osób szykujących się do organizacji półkolonii.

  2. Katarzyna

    Dzięki kursowi “Organizowanie półkolonii” wiele się nauczyłam i dowiedziałam nowych rzeczy.Mogłam zrobić to w spokoju w domowej atmosferze, a to jest bardzo ważne aby się skupić na nowej wiedzy, którą chcemy przyswoić. Bardzo dziękuje za kurs.

Dodaj opinię

eight − one =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej

  15. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  17. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  18. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach

  19. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie

  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie

  21. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  22. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  23. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  24. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  25. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  26. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  27. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  28. BST – Building, Jawor

  29. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  30. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  31. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  32. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  33. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  34. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  35. C&P INVEST, Szczecin

  36. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  37. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  38. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  39. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  40. England Sp. z.o o. , Koszalin

  41. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  42. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  43. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  44. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  45. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  46. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  47. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  48. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  49. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  50. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  51. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  52. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  53. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  54. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  55. IDF Sp. z o. o., Tychy

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  57. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  58. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  59. INTERCASH, Podkowa Leśna

  60. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  61. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  62. JM Sp. z o.o, Płock

  63. KAMET S.A., Reńska Wieś

  64. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  65. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  66. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  67. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  68. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  69. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice

  70. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  71. Kantor wymiany walut, Lubin

  72. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  73. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  74. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  75. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  76. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  77. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  78. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  79. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  80. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  81. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  82. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  83. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  84. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  85. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  86. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  87. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  88. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  89. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  90. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  91. Kantor Wymiany Walut, Sława

  92. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  93. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  94. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  95. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  96. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  97. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  98. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  99. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  100. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  101. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  102. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  103. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  104. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  105. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  106. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  107. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  108. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  109. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  110. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  111. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  112. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  113. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  114. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  115. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  116. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  117. Nest Bank S.A., Warszawa

  118. Nest Bank S.A, Toruń

  119. Nest Bank S.A, Bydgoszcz

  120. Nest Bank S.A, Gdańsk

  121. Nest Bank S.A, Wrocław

  122. Nest Bank S.A, Rybnik

  123. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski

  124. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  125. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  126. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  127. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  128. PHZ Baltona S.A.,Warszawa

  129. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  130. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  131. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  132. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  133. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  134. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  135. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  136. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  137. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  138. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  139. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  140. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  141. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  142. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  143. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  144. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  145. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  146. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  147. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  148. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  149. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  150. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  151. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  152. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  153. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  154. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  155. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  156. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  157. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  158. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  159. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  160. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  161. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  162. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  163. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  164. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  165. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  166. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  167. Urząd Miejski w Bielawie

  168. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  169. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  170. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  171. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  172. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  173. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  174. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  175. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  176. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  177. Zespół Żłobków, Niegosławice

  178. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  179. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  180. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  181. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje