Promocja!

Kasjer walutowo-złotówkowy 8 walut (e-learning)

(4 opinie klienta)

359.00  329.00 

Szkolenie dostosowane do zmian w przepisach obowiązujących od 2019 r.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • uprawnienia kasjera walutowo-złotówkowego do pracy np: w kantorze,
  • opieka Trenera na platformie podczas udziału w  kursie,

  • materiał w kursie zaktualizowany o nowe banknoty,

  • dostęp do kursu aż 21 dni!,

  • szkolenie można wykonać nawet w 4-5 dni,

  • nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej,

  • możliwość nauki na komputerze, laptopie lub smartfonie,

  • możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb,

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Podziel się
Share

Opis produktu

Kurs – Kasjer walutowo-złotówkowy

Zapisz się na szkolenie i rozpocznij naukę już TERAZ!

Kategoria:Edukacja finansowa/Szkolenia zawodowe

Koszt szkolenia: 359 zł brutto/os.

ZOBACZ NASZYCH KLIENTÓW kliknij 

Typ szkolenia: E-learning, testy i ćwiczenia praktyczne na platformie

Opis: Celem szkolenia jest opanowanie technik i metod niezbędnych do pracy na stanowiskach, przy których dokonuje się operacji gotówkowych oraz omówienie ryzyka związanego z obrotem gotówkowym na poziomie zawodowym.

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. Kliknąć “zamów teraz” i wypełnić formularz zamówienia. W odpowiedzi na adres email zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia (faktura proforma). Po zaksięgowaniu na koncie firmy należności za szkolenie Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do szkolenia (login, hasło, link do szkolenia) na adres email oraz właściwa fakturę.

  2. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  3. Dział szkoleń 794 794 008    

Kiedy rozpoczyna się szkolenie?
Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Aktywność czasowa: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 32– godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Miejsce szkolenia: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej www.akademia.julamedia.pl przez okres 21 dni od dnia wysłania dostępów do szkolenia.

Jak wygląda nauka?

Uczestnik na platformie do nauki zapoznaje się z: prezentacjami praktycznymi w j.polskim, filmami, plikami merytorycznymi (pdf lub doc.),katalogami,grafikami/zdjęciami/tabelami/wykresami  przykładami praktycznymi, poradami/wskazówkami/artykułami, planszami edukacyjnymi,aktami prawnymi, ćwiczeniami, quizami i testami warsztatowymi.

Kurs zgodny z Prawem dewizowym.

Program szkolenia:

Część 1

  1. Wprowadzenie do historii pieniędzy w Polsce i na świecie.

  2. Dawne i współczesne metody zabezpieczania pieniędzy.

  3. Omówienie najważniejszych metod fałszerstwa pieniędzy.

Część 2

  1. Polskie banknoty i monety oraz metody ich zabezpieczenia.

    – banknoty obiegowe o różnych nominałach

    – monety obiegowe i okolicznościowe

  2. Euro – Wzory i metody zabezpieczenia.

  3. Dolar Amerykański – Wzory i metody zabezpieczenia.

  4. Frank Szwajcarski – Wzory i metody zabezpieczenia.

  5. Funt Brytyjski – Wzory i metody zabezpieczenia.

  6. Dolar kanadyjski – Wzory i zabezpieczenia.

  7. Czeska korona – Wzory i zabezpieczenia.

  8. Hrywna ukraińska – Wzory i zabezpieczenia.

Część 3

  1. Wprowadzenie do działalności kantorowej.

  2. Biblioteka Kasjera Walutowo-Złotówkowego.

Część 4

  1. Prawo dewizowe i aktualne regulacje prawne w zakresie obrotu walutami w Polsce.

Część 5

Test praktyczny  i ćwiczenia sprawdzające.

 

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje rejestrowane papierowe świadectwo  ukończenia szkolenia z hologramem wg wzoru MEN wymagane przez NBP – zgodnie z wymogami art. 13 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo Dewizowe  Dz. U. Nr 141, poz. 1178, z późniejszymi zmianami. Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line.

Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do:

  • osób zainteresowanych prowadzeniem punktów skupu i sprzedaży walut obcych,

  • osób przygotowujących się do podjęcia pracy na stanowisku kasjerskim,

  • osób prowadzących rozliczenia gotówkowe w firmach i instytucjach.

Poziom zaawansowania: podstawowy/średniozaawansowany

Warunki ukończenia kursu:

  • zapoznanie się dokładnie z pełną zawartością szkolenia zgodnie z aktywnością  czasową w ofercie,

  • wykonanie każdego ćwiczenia praktycznego  i egzaminu  (3 próby ćwiczeń, 2 próby egzaminu) na min.80%

Korzyści:

  • zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowych w stopniu wystarczającym do wykonywania czynności na stanowisku kasjera walutowo-złotówkowego np: w kantorze,

  • umiejętność rozpoznawania autentyczności banknotów,

  • zdobycie wiedzy praktycznej dotyczącej cech znaków pieniężnych oraz stosowania zabezpieczeń,

  • umiejętność prowadzenia działalności kantorowej.

Zdobądź uprawnienia kasjera walutowo-złotówkowego  nawet w kilka dni!

Autorzy szkolenia: Trener współpracujący z JulaMedia

Informacje dodatkowe: na życzenie Uczestnika udostępniamy wzór świadectwa przed rozpoczęciem szkolenia.

100% GWARANCJI zdobycia kompleksowej wiedzy zawodowej

Kurs spełnia wymogi art. 13 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo Dewizowe  Dz. U. Nr 141, poz. 1178, z późniejszymi zmianami.

Szkolenie dostępne w formule m-learning
(zobacz więcej)

 

4 opinie dla Kasjer walutowo-złotówkowy 8 walut (e-learning)

  1. Beata

    Szkolenie wymagające ale dające dużą wiedzę, którą wykorzystam w pracy.Punkty 5.

  2. Mikołaj

    Szkolenie zapoznało mnie z wiedzą z zakresu zabezpieczeń walut. Oceniam to szkolenie na 5.

  3. Monika

    Moim zdaniem kurs bardzo czytelnie przedstawiony.Wszystko zgodnie z programem.Po każdym module walutowym ćwiczenia, które weryfikują wiedzę.Kurs zakończony szczegółowym egzaminem.

  4. Joanna

    Szkolenie bardzo dobrze opracowane, dużo informacji oceniam w skali na 5.

Dodaj opinię

thirteen − twelve =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej

  15. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  17. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  18. BOŚ BANK S.A ,1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  19. BOŚ BANK S.A, Kraków

  20. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  21. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  22. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  23. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  24. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  25. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  26. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  27. BST – Building, Jawor

  28. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  29. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  30. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  31. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  32. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  33. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  34. C&P INVEST, Szczecin

  35. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  36. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  37. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  38. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  39. England Sp. z.o o. , Koszalin

  40. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  41. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  42. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  43. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  44. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  45. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  46. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  47. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  48. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  49. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  50. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  51. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  52. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  53. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  54. IDF Sp. z o. o., Tychy

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  57. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  58. INTERCASH, Podkowa Leśna

  59. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  60. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  61. JM Sp. z o.o, Płock

  62. KAMET S.A., Reńska Wieś

  63. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  64. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  65. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  66. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  67. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  68. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice

  69. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  70. Kantor wymiany walut, Lubin

  71. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  72. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  73. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  74. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  75. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  76. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  77. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  78. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  79. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  80. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  81. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  82. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  83. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  84. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  85. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  86. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  87. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  88. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  89. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  90. Kantor Wymiany Walut, Sława

  91. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  92. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  93. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  94. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  95. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  96. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  97. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  98. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  99. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  100. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  101. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  102. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  103. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  104. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  105. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  106. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  107. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  108. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  109. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  110. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  111. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  112. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  113. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  114. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  115. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  116. Nest Bank S.A., Warszawa

  117. Nest Bank S.A, Toruń

  118. Nest Bank S.A, Bydgoszcz

  119. Nest Bank S.A, Gdańsk

  120. Nest Bank S.A, Wrocław

  121. Nest Bank S.A, Rybnik

  122. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski

  123. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  124. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  125. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  126. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  127. PHZ Baltona S.A.,Warszawa

  128. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  129. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  130. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  131. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  132. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  133. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  134. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  135. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  136. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  137. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  138. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  139. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  140. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  141. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  142. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  143. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  144. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  145. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  146. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  147. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  148. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  149. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  150. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  151. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  152. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  153. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  154. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  155. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  156. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  157. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  158. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  159. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  160. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  161. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  162. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  163. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  164. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  165. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  166. Urząd Miejski w Bielawie

  167. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  168. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  169. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  170. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  171. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  172. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  173. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  174. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  175. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  176. Zespół Żłobków, Niegosławice

  177. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  178. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  179. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  180. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.

Możesz lubić także…

?
Szkolenia internetowe i Publikacje