Promocja!

Kasjer złotówkowy (e-learning)

(3 opinie klienta)

179.00  149.00 

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • możliwość przystąpienia do szkolenia w każdym momencie,

  • opieka Trenera na platformie podczas udziału w  kursie,

  • szkolenie można wykonać nawet w 1 dzień,

  • nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej,

  • możliwość nauki na komputerze, laptopie lub smartfonie,

  • możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb,

  • szkolenie na platformie przedstawione jest w różnych formach

Zapisz się na szkolenie już dziś!

 

Podziel się
Share

Opis produktu

Kurs –  Kasjer złotówkowy

Zapisz się na szkolenie i rozpocznij naukę już TERAZ!

Kategoria:Edukacja finansowa/Obsługa Klienta

Koszt szkolenia: 179 zł brutto/os.

ZOBACZ NASZYCH KLIENTÓW  tutaj

Typ szkolenia: E-learning, testy i ćwiczenia praktyczne do wykonania na platformie do nauki

Opis: Celem szkolenia jest opanowanie technik i metod niezbędnych do pracy na stanowiskach, przy których dokonuje się operacji gotówkowych oraz omówienie ryzyka związanego z obrotem gotówkowym na poziomie zawodowym.

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. Kliknąć “zamów teraz” i wypełnić formularz zamówienia. W odpowiedzi na adres email zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia (faktura proforma). Po zaksięgowaniu na koncie firmy należności za szkolenie Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do szkolenia na adres email oraz właściwa fakturę.

  2. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  3. Dział szkoleń 794 794 008 

Kiedy rozpoczyna się szkolenie?
Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Aktywność czasowa: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 8– godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej www.akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia wysłania dostępów do szkolenia.

Program szkolenia:

Część 1

  1. Wprowadzenie do historii pieniędzy w Polsce i na świecie.

  2. Dawne i współczesne metody zabezpieczania pieniędzy.

  3. Omówienie najważniejszych metod fałszerstwa pieniędzy.

Część 2

  1. Polskie banknoty i monety oraz metody ich zabezpieczenia.

  2. Banknoty obiegowe o różnych nominałach oraz monety obiegowe i okolicznościowe.

  3. Banknoty zmodernizowane o różnych nominałach.

  4. Metody zabezpieczenia polskich banknotów.

  5. Zniszczone i fałszywe pieniądze.

Część 3

  1. Biblioteka Kasjera złotówkowego.

Część 4

  1. Aktualne regulacje prawne w zakresie obrotu walutami w Polsce.

Część 5

Egzamin praktyczny  i ćwiczenia sprawdzające.

 

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje rejestrowane papierowe świadectwo ukończenia szkolenia z hologramem wg  wzoru MEN §18 ustawy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn.18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line.Świadectwo akceptowane przez instytucje prywatne i państwowe.

Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do:

  • osób zainteresowanych nabyciem umiejętności rozpoznawania autentyczności waluty polskiej,

  • osób przygotowujących się do podjęcia pracy na stanowisku kasjerskim, sprzedaży lub obsługi klienta,

  • osób prowadzących rozliczenia gotówkowe w firmach i instytucjach

Poziom zaawansowania: podstawowy/średniozaawansowany

Warunki ukończenia kursu:

  • zapoznanie się z pełną zawartością szkolenia zgodnie z aktywnością czasową w ofercie,

  • wykonanie każdego ćwiczenie i testu praktycznego na min.80%(test 2 próby)

Korzyści:

  • zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowych w stopniu wystarczającym do wykonywania czynności na stanowisku kasjera złotówkowego,

  • umiejętność rozpoznawania autentyczności polskich banknotów,

  • zdobycie wiedzy praktycznej dotyczącej cech znaków pieniężnych oraz stosowania zabezpieczeń,

Zdobądź uprawnienia kasjera złotówkowego już dziś!

Autorzy szkolenia: Trener współpracujący z JulaMedia

100% GWARANCJI zdobycia kompleksowej wiedzy zawodowej

Informacje dodatkowe: na życzenie Uczestnika udostępniamy wzór świadectwa przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenie dostępne w formule m-learning
(zobacz więcej)

179.00  149.00 Zamów teraz

3 opinie dla Kasjer złotówkowy (e-learning)

  1. Mirosława

    Przeszkoliłam u Państwa kilku moich pracowników..Szkolenie wykonali w domu, bez stresu. Jak zawsze Państwa szkolenia są kompleksowe i aktualne.Jestem zadowolona.

  2. Anna

    Wiedza przekazana w prosty sposób.Wszystko dokładnie rozpisane.Plusem było logowanie do szkolenia w wolnym czasie bez narzucania terminu.

  3. Barbara

    Jestem zadowolona z udziału w szkoleniu.Wszystko przekazane czytelnie i dokładnie.Polecam

Dodaj opinię

5 + twenty =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej

  15. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  17. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  18. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach

  19. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie

  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie

  21. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  22. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  23. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  24. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  25. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  26. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  27. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  28. BST – Building, Jawor

  29. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  30. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  31. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  32. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  33. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  34. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  35. C&P INVEST, Szczecin

  36. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  37. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  38. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  39. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  40. England Sp. z.o o. , Koszalin

  41. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  42. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  43. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  44. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  45. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  46. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  47. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  48. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  49. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  50. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  51. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  52. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  53. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  54. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  55. IDF Sp. z o. o., Tychy

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  57. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  58. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  59. INTERCASH, Podkowa Leśna

  60. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  61. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  62. JM Sp. z o.o, Płock

  63. KAMET S.A., Reńska Wieś

  64. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  65. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  66. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  67. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  68. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  69. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice

  70. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  71. Kantor wymiany walut, Lubin

  72. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  73. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  74. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  75. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  76. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  77. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  78. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  79. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  80. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  81. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  82. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  83. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  84. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  85. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  86. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  87. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  88. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  89. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  90. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  91. Kantor Wymiany Walut, Sława

  92. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  93. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  94. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  95. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  96. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  97. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  98. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  99. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  100. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  101. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  102. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  103. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  104. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  105. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  106. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  107. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  108. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  109. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  110. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  111. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  112. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  113. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  114. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  115. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  116. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  117. Nest Bank S.A., Warszawa

  118. Nest Bank S.A, Toruń

  119. Nest Bank S.A, Bydgoszcz

  120. Nest Bank S.A, Gdańsk

  121. Nest Bank S.A, Wrocław

  122. Nest Bank S.A, Rybnik

  123. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski

  124. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  125. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  126. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  127. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  128. PHZ Baltona S.A.,Warszawa

  129. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  130. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  131. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  132. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  133. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  134. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  135. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  136. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  137. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  138. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  139. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  140. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  141. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  142. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  143. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  144. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  145. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  146. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  147. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  148. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  149. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  150. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  151. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  152. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  153. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  154. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  155. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  156. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  157. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  158. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  159. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  160. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  161. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  162. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  163. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  164. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  165. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  166. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  167. Urząd Miejski w Bielawie

  168. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  169. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  170. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  171. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  172. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  173. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  174. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  175. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  176. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  177. Zespół Żłobków, Niegosławice

  178. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  179. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  180. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  181. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje