Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce
  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice
  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki
  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice
  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów
  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy
  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz
  8. Auri-Expert, Żagań
  9. „A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok
  10. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola
  11. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój
  12. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa
  13. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk
  14. Bank Spółdzielczy w Siedlcu
  15. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej
  16. Bank Spółdzielczy w Warcie
  17. BOŚ BANK S.A, Warszawa
  18. BOŚ BANK S.A, oddział w Gliwicach
  19. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim
  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu
  21. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach
  22. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie
  23. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie
  24. Baxter ’ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa
  25. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów
  26. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów
  27. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba
  28. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin
  29. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski
  30. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin
  31. BST – Building, Jawor
  32. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno
  33. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża
  34. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań
  35. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork
  36. CASINO Sp. z o.o., Warszawa
  37. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin
  38. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław
  39. Citronex Mop Sp.z.o.o.Sp.K., Zgorzelec
  40. C&P INVEST, Szczecin
  41. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin
  42. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź
  43. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie
  44. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka
  45. England Sp. z.o o. , Koszalin
  46. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław
  47. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg
  48. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski
  49. FHU „Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków
  50. FHU Jacek Matyjasik, Pyrzyce
  51. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna
  52. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią
  53. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki
  54. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów
  55. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek
  56. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk
  57. GOLD S.C.,Kalisz
  58. Gold Sp. z o.o. ,Wrocław
  59. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław
  60. Grand Cash, Świnoujście
  61. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice
  62. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa
  63. i360 Sp. z o.o., Warszawa
  64. IDF Sp. z o. o., Tychy
  65. Idealbox Sp. z o. o., Warszawa
  66. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin
  67. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino
  68. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk
  69. Infini Karol Zębik, Kudowa Zdrój
  70. Imbis, Sp.jawna, Głogów
  71. INTERCASH, Podkowa Leśna
  72. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa
  73. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice
  74. JM Sp. z o.o, Płock
  75. KAMET S.A., Reńska Wieś
  76. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań
  77. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica
  78. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki
  79. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa
  80. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski
  81. Kantor wymiany walut „Wojtex”, Krzanowice
  82. Kantor wymiany walut S.C G.Krynicki, U.Ślązak, Sanok
  83. Kantor wymiany walut, Dziwnówek
  84. Kantor wymiany walut, Lubin
  85. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki
  86. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek
  87. Kantor wymiany walut „BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski
  88. Kantor „Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa
  89. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok
  90. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice
  91. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa
  92. Kantor Wymiany Walut „AGORA”,Warszawa
  93. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin
  94. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście
  95. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda
  96. Kantor wymiany walut, Świnoujście
  97. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki
  98. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań
  99. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów
  100. Kantor „MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg
  101. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka
  102. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca
  103. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn
  104. Kantor Wymiany Walut, Sława
  105. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława
  106. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn
  107. Kantor Wymiany Walut „eva” Adamczewski Marek, Kościan
  108. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań
  109. Kantor Wymiany Walut „Artur” Artur Karpus, Łeba
  110. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok
  111. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice
  112. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze
  113. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice
  114. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin
  115. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra
  116. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice
  117. NATURE TRAVEL S.J. M. Czarny, J. Sorko – Czarny, Białystok
  118. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu
  119. „MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin
  120. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny
  121. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa
  122. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa
  123. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław
  124. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa
  125. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz
  126. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka
  127. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa
  128. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa
  129. My Excel Monika Zając, Rzeszów
  130. Ms70 Sp. z o.o., Warszawa
  131. Nalson Sp. z o.o. Katowice
  132. Nest Bank S.A., Warszawa
  133. Nest Bank S.A, Toruń
  134. Nest Bank S.A, Bydgoszcz
  135. Nest Bank S.A, Elbląg
  136. Nest Bank S.A, Gdańsk
  137. Nest Bank S.A, Wrocław
  138. Nest Bank S.A, Rybnik
  139. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski
  140. Nest Bank S.A, Kraków
  141. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik
  142. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań
  143. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok
  144. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna
  145. PHZ Baltona S.A.,Warszawa
  146. PHU MAMONA  Monika Pacuk, Kuźnica
  147. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań
  148. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa
  149. Przedsiębiorstwo handlowe „WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin
  150. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg
  151. POLTRAG Sp.z o.o, Gubin
  152. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław
  153. PHU EUROPA S.C, Wrocław
  154. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław
  155. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno
  156. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim
  157. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna
  158. Pośrednictwo finansowe Agata Sawicka, Ożarów Mazowiecki
  159. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa
  160. Pomarańczarnia S.C. , Poznań
  161. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn
  162. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków
  163. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło
  164. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin
  165. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok
  166. „PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój
  167. ResPublic sp. z o. o., Warszawa
  168. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca
  169. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk
  170. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec
  171. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik
  172. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk
  173. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin
  174. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście
  175. Stowarzyszenie Teraz My, Stare Jabłonki
  176. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza
  177. Tatry Polonia Sp. z o.o.
  178. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa
  179. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze
  180. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław
  181. „Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów
  182. Usługi handlowe i finansowe „Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów
  183. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce
  184. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno
  185. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin
  186. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
  187. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk
  188. Urząd Miejski w Bielawie
  189. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń
  190. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno
  191. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa
  192. LexCenter sp. z o.o., Warszawa
  193. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie
  194. Fundacja Dobra Wola, Kraków
  195. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa
  196. 7 NT INVESTMENT Sp. z o.o., Jędrzejów
  197. 79th Element AG Sp. z o.o., Wrocław
  198. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek
  199. Zespół Żłobków, Niegosławice
  200. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska
  201. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica
  202. Wealth Solutions S.A., Warszawa
  203. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

 

Podziel się
Share
Szkolenia internetowe i Publikacje