Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce
  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice
  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki
  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice
  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów
  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy
  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz
  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok
  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola
  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój
  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa
  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk
  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu
  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej
  15. Bank Spółdzielczy w Warcie
  16. BOŚ BANK S.A, Warszawa
  17. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim
  18. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu
  19. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach
  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie
  21. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie
  22. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa
  23. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów
  24. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów
  25. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba
  26. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin
  27. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski
  28. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin
  29. BST – Building, Jawor
  30. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno
  31. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża
  32. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań
  33. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork
  34. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin
  35. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław
  36. C&P INVEST, Szczecin
  37. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin
  38. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź
  39. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie
  40. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka
  41. England Sp. z.o o. , Koszalin
  42. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław
  43. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg
  44. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski
  45. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków
  46. FHU Jacek Matyjasik, Pyrzyce
  47. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna
  48. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią
  49. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki
  50. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów
  51. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek
  52. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk
  53. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław
  54. Grand Cash, Świnoujście
  55. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice
  56. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa
  57. i360 Sp. z o.o., Warszawa
  58. IDF Sp. z o. o., Tychy
  59. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin
  60. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino
  61. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk
  62. INTERCASH, Podkowa Leśna
  63. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa
  64. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice
  65. JM Sp. z o.o, Płock
  66. KAMET S.A., Reńska Wieś
  67. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań
  68. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica
  69. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki
  70. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa
  71. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski
  72. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice
  73. Kantor wymiany walut S.C G.Krynicki, U.Ślązak, Sanok
  74. Kantor wymiany walut, Dziwnówek
  75. Kantor wymiany walut, Lubin
  76. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki
  77. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek
  78. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski
  79. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa
  80. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok
  81. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice
  82. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa
  83. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa
  84. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin
  85. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście
  86. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda
  87. Kantor wymiany walut, Świnoujście
  88. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki
  89. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań
  90. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów
  91. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg
  92. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka
  93. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca
  94. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn
  95. Kantor Wymiany Walut, Sława
  96. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława
  97. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn
  98. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan
  99. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań
  100. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba
  101. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok
  102. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice
  103. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze
  104. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice
  105. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin
  106. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra
  107. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice
  108. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu
  109. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin
  110. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny
  111. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa
  112. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa
  113. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław
  114. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa
  115. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz
  116. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka
  117. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa
  118. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa
  119. My Excel Monika Zając, Rzeszów
  120. Nalson Sp. z o.o. Katowice
  121. Nest Bank S.A., Warszawa
  122. Nest Bank S.A, Toruń
  123. Nest Bank S.A, Bydgoszcz
  124. Nest Bank S.A, Gdańsk
  125. Nest Bank S.A, Wrocław
  126. Nest Bank S.A, Rybnik
  127. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski
  128. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik
  129. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań
  130. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok
  131. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna
  132. PHZ Baltona S.A.,Warszawa
  133. PHU MAMONA  Monika Pacuk, Kuźnica
  134. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań
  135. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa
  136. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin
  137. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg
  138. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław
  139. PHU EUROPA S.C, Wrocław
  140. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław
  141. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno
  142. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim
  143. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna
  144. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa
  145. Pomarańczarnia S.C. , Poznań
  146. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn
  147. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków
  148. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło
  149. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin
  150. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok
  151. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój
  152. ResPublic sp. z o. o., Warszawa
  153. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca
  154. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk
  155. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec
  156. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik
  157. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk
  158. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin
  159. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście
  160. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza
  161. Tatry Polonia Sp. z o.o.
  162. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa
  163. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze
  164. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław
  165. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów
  166. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów
  167. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce
  168. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno
  169. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin
  170. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
  171. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk
  172. Urząd Miejski w Bielawie
  173. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń
  174. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno
  175. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa
  176. LexCenter sp. z o.o., Warszawa
  177. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie
  178. Fundacja Dobra Wola, Kraków
  179. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa
  180. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów
  181. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek
  182. Zespół Żłobków, Niegosławice
  183. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska
  184. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica
  185. Wealth Solutions S.A., Warszawa
  186. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

 

Podziel się
Share
?
Szkolenia internetowe i Publikacje