How Can We Help?
< Powrót
Jesteś w:
Print

Czy oprócz zaświadczenia za ukończenie kursu można otrzymać dodatkowy dyplom i legitymację?

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia, jego uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie (lub świadectwo) z indywidualnym numerem oraz hologramem.Dokument wydany na podstawie wzoru §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych Rozporządzenie nie przewiduje wydawania dodatkowych dyplomów ani legitymacji.

Podziel się
Share
Previous Czy muszę zmienić hasło dostępu?
Next Czy po skończonym szkoleniu mogę otrzymać duplikat dokumentu potwierdzającego udział w szkoleniu?
Table of Contents
Szkolenia internetowe i Publikacje