Excel dla zawodowców (E-learning+ebook)

77.00 

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • możliwość przystąpienia do szkolenia w każdym momencie, dostosowanie tempa nauki do swoich potrzeb,

  • opieka Trenera na platformie podczas udziału w  kursie,

  • szkolenie można wykonać nawet w 3 dni,

  • nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej,

  • możliwość wykonania szkolenia z każdego miejsca ze stałym łączem internetowym,

  • materiały szkoleniowe w różnych formach 

Podziel się
Share

Opis produktu

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w interaktywnym szkoleniu z zakresu obsługi programu Excel 2010 na poziomie średniozaawansowanym

Zapisz się na kurs i rozpocznij naukę już TERAZ!

Oferujemy:

  1. Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej przez okres 3 miesięcy.

  2. 8 modułów tematycznych.

  3. 39 lekcji, w których krok po kroku wyjaśniamy wykonania najważniejszych czynności w programie Excel 2010.

  4. Ponad 190 terminów przydatnych w pracy z programem.

  5. Materiały szkoleniowe w postaci 150 stronicowego ebooka.

Jak uczymy:

Do nauki programu Excel 2010 wykorzystujemy m.in.:

  • Prezentacje multimedialne.

  • Interaktywne ćwiczenia.

  • Plansze edukacyjne.

  • Bazy wiedzy i Słowniki.

  • Zoho Docs i Google Docs umożliwiające praktyczne przećwiczenie najważniejszych zagadnień poruszanych w szkoleniu.

Program szkolenia:

MODUŁ I – Budowanie tabel danych w Excel

  • Budowanie tabel

  • Kopiowanie formatów, wartości i właściwości komórek

  • Serie danych

  • Sortowanie i autofiltr

  • Usuwanie duplikatów

  • Narzędzie „Formatuj jako tabelę

  • Poprawność danych

MODUŁ II – Działanie na arkuszach

  • Wstawianie i usuwanie arkuszy

  • Właściwości arkuszy (nazwa, kolor, ukryty/odkryty)

  • Kopiowanie i przenoszenie arkuszy

  • Konsolidacja danych z wielu arkuszy

MODUŁ III – Formuły

  • Tworzenie podstawowych formuł

  • Adresowanie komórek (względne, bezwzględne, mieszane)

  • Formuły oparte na kliku arkuszach

MODUŁ IV – Funkcje

  • Wstawianie funkcji

  • Podstawowe funkcje (SUMA, ŚREDNIA, MIN, MAX, LICZ.JEŻELI,SUMA.JEŻELI)

  • Funkcja logiczna JEŻELI

  • Funkcje wyszukujące (WYSZUKAJ.PIONOWO, WYSZUKAJ.POZIOMO)

  • Funkcje daty, czasu, matematyczne i tekstowe

  • Zagnieżdżanie funkcji

MODUŁ V – Wizualizacja i prezentacja danych

  • Formatowanie warunkowe

  • Wykresy (wprowadzenie do tworzenia wykresów)

  • Wstawianie i formatowanie obrazu.

  • Wstawianie i formatowanie grafiki SmartArt

  • Wstawianie i formatowanie clipartów.

  • Wstawianie i formatowanie pola tekstowego.

  • Wstawianie i formatowanie WordArt.

  • Wstawianie wiersza podpisu.

  • Wstawianie kształtów.

  • Wstawianie innych obiektów.

  • Obsługa narzędzia do zrzutu ekranu.

MODUŁ VI – Ochrona

  • Ochrona arkusza

  • Ochrona skoroszytu

  • Ochrona pliku

MODUŁ VII – Analiza danych

  • Sumy częściowe

  • Podstawy tabel przestawnych

MODUŁ VIII– CIEKAWOSTKI

  • Skróty klawiaturowe

  • Przydatne gadżety, funkcje i narzędzia

  • Triki

Cel: Celem szkolenia jest opanowanie i umiejętność zastosowania w praktyce najważniejszych funkcji i narzędzi dostępnych w programie Excel 2010.

Poziom zaawansowania: średniozaawansowany

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. Kliknąć “zamów teraz” i wypełnić formularz zamówienia. W odpowiedzi na adres email zostaje wysłane potwierdzenie zamówienia (faktura proforma). Po zaksięgowaniu na koncie firmy należności za szkolenie Uczestnik otrzymuje indywidualne dane dostępowe do szkolenia (login, hasło, link do szkolenia).

  2. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  3. Dział szkoleń 792 794 008

Kiedy rozpoczyna się szkolenie?
Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 48– godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej firmy Nowoczesna Edukacja przez okres 90 dni od dnia otrzymania dostępów do szkolenia.

Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz zdobyciem praktycznej wiedzy w zakresie obsługi programu Excel 2010.

 

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie  ukończenia szkolenia wg wzoru MEN §18 ustawy 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line.

Warunki ukończenia kursu:

  • Uzyskania minimum 80% z aktywności w szkoleniu.

  • wykonanie quizów, ćwiczeń oraz zadań warsztatowych(min.80%)

Korzyści:

  • Zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowych w stopniu wystarczającym do samodzielnego posługiwania się zaawansowanymi możliwościami programu Excel 2010

  • Szkolenie online prowadzone w formie ćwiczeń warsztatowych

Autorzy szkolenia: Nowoczesna Edukacja – [ Zobacz więcej ]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Excel dla zawodowców (E-learning+ebook)”

one × 5 =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  15. Bank Ochrony Środowiska, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. Bank Ochrony Środowiska, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. BOŚ BANK S.A, Kraków

  22. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  23. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  24. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  25. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  26. BST – Building, Jawor

  27. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  28. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  29. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  30. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  31. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  32. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  33. C&P INVEST, Szczecin

  34. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  35. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  36. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  37. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  38. England Sp. z.o o. , Koszalin

  39. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  40. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  41. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  42. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  43. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  44. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  45. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  46. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  47. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  48. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  49. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  50. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  51. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  52. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  53. IDF Sp. z o. o., Tychy

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  57. INTERCASH, Podkowa Leśna

  58. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  59. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  60. JM Sp. z o.o, Płock

  61. KAMET S.A., Reńska Wieś

  62. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  63. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  64. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  65. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  66. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  67. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  68. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  69. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  70. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  71. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  72. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  73. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  74. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  75. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  76. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  77. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  78. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  79. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  80. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  81. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  82. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  83. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  84. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  85. Kantor Wymiany Walut, Sława

  86. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  87. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  88. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  89. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  90. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  91. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  92. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  93. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  94. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  95. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  96. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  97. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  98. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  99. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  100. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  101. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  102. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  103. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  104. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  105. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  106. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  107. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  108. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  109. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  110. Nest Bank S.A. Warszawa

  111. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  112. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  113. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  114. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  115. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  116. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  117. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  118. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  119. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  120. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  121. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  122. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  123. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  124. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  125. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  126. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  127. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  128. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  129. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  130. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  131. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  132. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  133. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  134. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  135. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  136. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  137. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  138. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  139. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  140. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  141. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  142. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  143. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  144. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  145. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  146. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  147. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  148. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  149. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  150. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  151. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  152. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  153. Urząd Miejski w Bielawie

  154. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  155. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  156. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  157. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  158. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  159. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  160. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  161. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  162. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  163. Zespół Żłobków, Niegosławice

  164. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  165. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  166. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  167. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje