Intensywny kurs obsługi WordPress (Wideoszkolenie)

500.00 

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Administratora WordPress,

  • Szkolenie online prowadzone w formie ćwiczeń warsztatowych w trybie trener – kursant,

  • Praca na najnowszej wersji WordPress,

  • Możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursanta,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania kursanta,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Podziel się
Share

Opis produktu

Czy wiesz, że WordPress to najpopularniejszy i darmowy system umożliwiający założenie własnej strony internetowej?

Dzięki naszemu wideoszkoleniu dowiesz się w jak łatwy sposób możesz
zarządzać WordPressem i dostosować go do swoich potrzeb.

Ramowy program szkolenia:

  1. Podstawy budowy, obsługi i zarządzania systemem CMS WordPress.

  2. Dodawanie i edytowanie użytkowników.

  3. Dodawanie i włączanie nowych wtyczek.

  4. Zmiany wyglądu strony za pomocą Motywów.

  5. Tworzenie nowego wpisu.

  6. Dodawanie grafiki i multimediów.

  7. Tworzenie kategorii wpisów.

  8. Podstawy SEO.

  9. Tworzenie stron statycznych.

  10. Zastosowanie shortcodów.

  11. Tworzenie nowego menu.

  12. Instalacja dodatku informującego o wykorzystywaniu plików cookies.

  13. Omówienie najciekawszych dodatków do WordPress.

  14. Wprowadzenie do integracji WordPressa z social media.

Forma szkolenia: Szkolenie online prowadzone w formie indywidualnych ćwiczeń

Dane szczegółowe:

  • Cena brutto za godzinę: 100 zł

  • Liczba godzin: 5 x 60 min.

  • Maks. ilość uczestników: 1

  • Forma szkolenia: szkolenie online

  • Termin szkolenia: do ustalenia

  • Zakres szkolenia: do ustalenia

  • Materiały szkoleniowe: tak

  • Opieka merytoryczna: 1 miesiąc po szkoleniu

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Administratora WordPress,

  • Szkolenie online prowadzone w formie ćwiczeń warsztatowych w trybie trener – kursant,

  • Praca na najnowszej wersji WordPress,

  • Możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursanta,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania kursanta,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia zgodne ze wzorem MEN §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

BONUS Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje nagranie wideo szkolenia na płycie DVD

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń z przyjemnością pomożemy

792 794 008 lub biuro@julamedia.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Intensywny kurs obsługi WordPress (Wideoszkolenie)”

nineteen − 4 =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  15. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. BOŚ BANK S.A, Kraków

  22. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  23. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  24. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  25. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  26. BST – Building, Jawor

  27. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  28. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  29. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  30. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  31. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  32. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  33. C&P INVEST, Szczecin

  34. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  35. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  36. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  37. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  38. England Sp. z.o o. , Koszalin

  39. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  40. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  41. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  42. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  43. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  44. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  45. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  46. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  47. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  48. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  49. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  50. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  51. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  52. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  53. IDF Sp. z o. o., Tychy

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  57. INTERCASH, Podkowa Leśna

  58. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  59. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  60. JM Sp. z o.o, Płock

  61. KAMET S.A., Reńska Wieś

  62. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  63. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  64. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  65. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  66. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  67. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  68. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  69. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  70. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  71. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  72. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  73. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  74. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  75. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  76. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  77. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  78. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  79. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  80. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  81. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  82. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  83. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  84. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  85. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  86. Kantor Wymiany Walut, Sława

  87. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  88. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  89. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  90. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  91. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  92. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  93. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  94. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  95. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  96. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  97. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  98. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  99. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  100. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  101. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  102. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  103. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  104. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  105. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  106. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  107. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  108. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  109. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  110. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  111. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  112. Nest Bank S.A. Warszawa

  113. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  114. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  115. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  116. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  117. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  118. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  119. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  120. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  121. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  122. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  123. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  124. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  125. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  126. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  127. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  128. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  129. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  130. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  131. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  132. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  133. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  134. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  135. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  136. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  137. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  138. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  139. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  140. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  141. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  142. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  143. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  144. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  145. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  146. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  147. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  148. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  149. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  150. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  151. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  152. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  153. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  154. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  155. Urząd Miejski w Bielawie

  156. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  157. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  158. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  159. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  160. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  161. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  162. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  163. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  164. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  165. Zespół Żłobków, Niegosławice

  166. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  167. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  168. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  169. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje