Intensywny kurs obsługi WordPress (Wideoszkolenie)

500.00 

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Administratora WordPress,

  • Szkolenie online prowadzone w formie ćwiczeń warsztatowych w trybie trener – kursant,

  • Praca na najnowszej wersji WordPress,

  • Możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursanta,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania kursanta,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Podziel się
Share

Opis produktu

Czy wiesz, że WordPress to najpopularniejszy i darmowy system umożliwiający założenie własnej strony internetowej?

Dzięki naszemu wideoszkoleniu dowiesz się w jak łatwy sposób możesz
zarządzać WordPressem i dostosować go do swoich potrzeb.

Ramowy program szkolenia:

  1. Podstawy budowy, obsługi i zarządzania systemem CMS WordPress.

  2. Dodawanie i edytowanie użytkowników.

  3. Dodawanie i włączanie nowych wtyczek.

  4. Zmiany wyglądu strony za pomocą Motywów.

  5. Tworzenie nowego wpisu.

  6. Dodawanie grafiki i multimediów.

  7. Tworzenie kategorii wpisów.

  8. Podstawy SEO.

  9. Tworzenie stron statycznych.

  10. Zastosowanie shortcodów.

  11. Tworzenie nowego menu.

  12. Instalacja dodatku informującego o wykorzystywaniu plików cookies.

  13. Omówienie najciekawszych dodatków do WordPress.

  14. Wprowadzenie do integracji WordPressa z social media.

Forma szkolenia: Szkolenie online prowadzone w formie indywidualnych ćwiczeń

Dane szczegółowe:

  • Cena brutto za godzinę: 100 zł

  • Liczba godzin: 5 x 60 min.

  • Maks. ilość uczestników: 1

  • Forma szkolenia: szkolenie online

  • Termin szkolenia: do ustalenia

  • Zakres szkolenia: do ustalenia

  • Materiały szkoleniowe: tak

  • Opieka merytoryczna: 1 miesiąc po szkoleniu

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Administratora WordPress,

  • Szkolenie online prowadzone w formie ćwiczeń warsztatowych w trybie trener – kursant,

  • Praca na najnowszej wersji WordPress,

  • Możliwość dostosowania programu szkolenia do potrzeb kursanta,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania kursanta,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia szkolenia zgodne ze wzorem MEN §18 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

BONUS Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje nagranie wideo szkolenia na płycie DVD

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń z przyjemnością pomożemy

792 794 008 lub biuro@julamedia.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Intensywny kurs obsługi WordPress (Wideoszkolenie)”

two × four =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  15. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. BOŚ BANK S.A, Kraków

  22. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  23. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  24. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  25. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  26. BST – Building, Jawor

  27. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  28. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  29. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  30. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  31. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  32. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  33. C&P INVEST, Szczecin

  34. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  35. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  36. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  37. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  38. England Sp. z.o o. , Koszalin

  39. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  40. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  41. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  42. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  43. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  44. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  45. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  46. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  47. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  48. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  49. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  50. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  51. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  52. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  53. IDF Sp. z o. o., Tychy

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  57. INTERCASH, Podkowa Leśna

  58. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  59. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  60. JM Sp. z o.o, Płock

  61. KAMET S.A., Reńska Wieś

  62. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  63. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  64. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  65. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  66. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  67. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  68. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  69. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  70. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  71. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  72. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  73. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  74. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  75. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  76. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  77. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  78. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  79. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  80. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  81. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  82. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  83. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  84. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  85. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  86. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  87. Kantor Wymiany Walut, Sława

  88. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  89. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  90. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  91. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  92. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  93. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  94. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  95. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  96. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  97. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  98. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  99. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  100. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  101. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  102. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  103. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  104. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  105. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  106. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  107. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  108. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  109. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  110. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  111. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  112. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  113. Nest Bank S.A. Warszawa

  114. Nest Bank S.A Toruń

  115. Nest Bank S.A Bydgoszcz

  116. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  117. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  118. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  119. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  120. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  121. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  122. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  123. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  124. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  125. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  126. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  127. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  128. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  129. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  130. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  131. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  132. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  133. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  134. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  135. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  136. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  137. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  138. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  139. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  140. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  141. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  142. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  143. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  144. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  145. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  146. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  147. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  148. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  149. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  150. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  151. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  152. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  153. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  154. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  155. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  156. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  157. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  158. Urząd Miejski w Bielawie

  159. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  160. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  161. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  162. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  163. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  164. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  165. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  166. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  167. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  168. Zespół Żłobków, Niegosławice

  169. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  170. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  171. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  172. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje