Obsługa komputera od podstaw

800.00 

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera,

  • Indywidualne podejście do Uczestnika,

  • Możliwość szybszego przyswojenia materiału w porównaniu ze szkoleniem prowadzonym w kilkuosobowej grupie,

  • Możliwość dostosowanie programu szkolenia do potrzeb użytkownika,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania Uczestników,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • W trakcie szkolenie wykorzystujemy dodatkowe eksponaty, które pozwolą lepiej zrozumieć budowę i działanie komputera,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Podziel się
Share

Opis produktu

Obsługa komputera od podstaw – szkolenie stacjonarne

Zapisz się na kurs  już TERAZ!

Zadzwoń 794 794 008 i zapytaj o ofertę dla siebie!

Celem szkolenia jest opanowanie umiejętność samodzielnej obsługi komputera
oraz korzystania z zasobów Internetu.

Koszt szkolenia: 800 zł brutto/os.** w tym materiały szkoleniowe + zaświadczenie ukończenia szkolenia

Minimalna ilość Uczestników: 1

Maksymalna ilość Uczestników: 3

Typ szkolenia: stacjonarne

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  2. Dział szkoleń 792 794 008

Termin szkolenia: dowolny dzień tygodnia

Czas trwania: 16 godz/45 min (2 dni)

Miejsce szkolenia: Rzeszów, własna sala szkoleniowa

Program szkolenia:

1. Obsługa sprzętu komputerowego.

  • Rodzaje komputerów

  • Budowa komputera

  • Zasady bezpiecznej pracy przy komputerze

  • Nośniki danych

  • Zasady konserwacji komputera

2. System operacyjny Windows

  • Elementy systemu operacyjnego

  • Włączanie i wyłączanie sprzętu

  • Funkcje pulpitu Windows, menu start oraz paska zadań

  • Personalizacja ustawień komputera

  • Uruchamianie programów

  • Wykorzystanie w praktyce panelu sterowania

  • Identyfikowanie problemów z działaniem oprogramowania

  • Przeglądanie zasobów komputera

3. Tworzenie i edycja danych

  • Wykonywanie operacji na plikach i folderach

  • Tworzenie i kasowanie folderów oraz plików

  • Kopiowanie, wycinanie, przenoszenie oraz wklejanie plików i folderów

  • Przenoszenie danych na urządzenia zewnętrzne

  • Wykorzystanie kosza systemowego oraz całkowite usunięcie danych

4. Korzystanie z edytora tekstu

  • Budowa edytora tekstu

  • Podstawowe narzędzia dostępne w programie

  • Wpisywanie, edycja oraz formatowanie tekstu

  • Wstawianie do tekstu grafiki, tabel oraz symboli

  • Formatowanie gotowego dokumentu (czcionki, rozmiaru, koloru, akapitów, tabulatorów)

  • Zapisywanie pliku do różnych formatów

5. Korzystanie z zasobów Internetu

  • Zagrożenia związane z dostępem do Internetu

  • Zasady bezpieczeństwa w Internecie

  • Korzystanie z przeglądarek internetowych

  • Wyszukiwanie danych w Internecie

  • Korzystanie z poczty elektroniczna

  • Komunikacja w Internecie np. chaty, komunikatory

  • Serwisy społecznościowe

Korzyści:

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera,

  • Szkolenie stacjonarne prowadzone w trybie trener – uczestnik

  • Indywidualne podejście do Uczestnika,

  • Możliwość szybszego przyswojenia materiału w porównaniu ze szkoleniem prowadzonym w kilkuosobowej grupie,

  • Możliwość dostosowanie programu szkolenia do potrzeb użytkownika,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania Uczestników,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • W trakcie szkolenie wykorzystujemy dodatkowe eksponaty, które pozwolą lepiej zrozumieć budowę i działanie komputera,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie  ukończenia szkolenia wg wzoru MEN §18 ustawy  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U  z 2014 r.poz 622).

Poziom zaawansowania: podstawowy

Warunki zaliczenia:

  • Uzyskania minimum 80% z aktywności w szkoleniu,

  • Pozytywne zaliczenia zadań testowych

    Grupy zorganizowane  3 osoby zniżka 10%!

    * Dokładny termin ustalany  po zgłoszeniu minimalnej liczby Uczestników.

    ** Cena może ulec  zmianie w zależności od miejsca i czasu szkolenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość organizacji szkolenia w innym mieście.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Obsługa komputera od podstaw”

ten − eight =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce
  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice
  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki
  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice
  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów
  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy
  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz
  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok
  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola
  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój
  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa
  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk
  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu
  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej
  15. Bank Spółdzielczy w Warcie
  16. BOŚ BANK S.A, Warszawa
  17. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim
  18. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu
  19. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach
  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie
  21. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie
  22. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa
  23. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów
  24. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów
  25. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba
  26. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin
  27. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski
  28. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin
  29. BST – Building, Jawor
  30. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno
  31. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża
  32. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań
  33. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork
  34. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin
  35. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław
  36. C&P INVEST, Szczecin
  37. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin
  38. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź
  39. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie
  40. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka
  41. England Sp. z.o o. , Koszalin
  42. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław
  43. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg
  44. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski
  45. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków
  46. FHU Jacek Matyjasik, Pyrzyce
  47. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna
  48. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią
  49. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki
  50. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów
  51. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek
  52. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk
  53. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław
  54. Grand Cash, Świnoujście
  55. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice
  56. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa
  57. i360 Sp. z o.o., Warszawa
  58. IDF Sp. z o. o., Tychy
  59. Idealbox Sp. z o. o., Warszawa
  60. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin
  61. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino
  62. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk
  63. Infini Karol Zębik, Kudowa Zdrój
  64. INTERCASH, Podkowa Leśna
  65. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa
  66. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice
  67. JM Sp. z o.o, Płock
  68. KAMET S.A., Reńska Wieś
  69. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań
  70. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica
  71. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki
  72. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa
  73. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski
  74. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice
  75. Kantor wymiany walut S.C G.Krynicki, U.Ślązak, Sanok
  76. Kantor wymiany walut, Dziwnówek
  77. Kantor wymiany walut, Lubin
  78. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki
  79. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek
  80. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski
  81. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa
  82. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok
  83. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice
  84. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa
  85. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa
  86. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin
  87. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście
  88. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda
  89. Kantor wymiany walut, Świnoujście
  90. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki
  91. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań
  92. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów
  93. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg
  94. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka
  95. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca
  96. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn
  97. Kantor Wymiany Walut, Sława
  98. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława
  99. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn
  100. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan
  101. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań
  102. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba
  103. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok
  104. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice
  105. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze
  106. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice
  107. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin
  108. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra
  109. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice
  110. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu
  111. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin
  112. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny
  113. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa
  114. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa
  115. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław
  116. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa
  117. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz
  118. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka
  119. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa
  120. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa
  121. My Excel Monika Zając, Rzeszów
  122. Nalson Sp. z o.o. Katowice
  123. Nest Bank S.A., Warszawa
  124. Nest Bank S.A, Toruń
  125. Nest Bank S.A, Bydgoszcz
  126. Nest Bank S.A, Gdańsk
  127. Nest Bank S.A, Wrocław
  128. Nest Bank S.A, Rybnik
  129. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski
  130. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik
  131. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań
  132. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok
  133. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna
  134. PHZ Baltona S.A.,Warszawa
  135. PHU MAMONA  Monika Pacuk, Kuźnica
  136. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań
  137. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa
  138. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin
  139. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg
  140. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław
  141. PHU EUROPA S.C, Wrocław
  142. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław
  143. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno
  144. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim
  145. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna
  146. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa
  147. Pomarańczarnia S.C. , Poznań
  148. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn
  149. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków
  150. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło
  151. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin
  152. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok
  153. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój
  154. ResPublic sp. z o. o., Warszawa
  155. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca
  156. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk
  157. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec
  158. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik
  159. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk
  160. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin
  161. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście
  162. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza
  163. Tatry Polonia Sp. z o.o.
  164. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa
  165. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze
  166. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław
  167. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów
  168. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów
  169. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce
  170. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno
  171. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin
  172. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
  173. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk
  174. Urząd Miejski w Bielawie
  175. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń
  176. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno
  177. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa
  178. LexCenter sp. z o.o., Warszawa
  179. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie
  180. Fundacja Dobra Wola, Kraków
  181. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa
  182. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów
  183. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek
  184. Zespół Żłobków, Niegosławice
  185. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska
  186. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica
  187. Wealth Solutions S.A., Warszawa
  188. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

 

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
Szkolenia internetowe i Publikacje