Intensywny kurs obsługi Moodle dla początkujących

650.00 

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera – Administratora Moodle,
  • szkolenie już od 1 osoby,
  • indywidualne podejście do każdego Uczestnika,
  • możliwość modyfikacji programu szkolenia do potrzeb Uczestników,
  • możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZIŚ!

Podziel się
Share

Opis produktu

Czy wiesz, że platforma e-learningowa Moodle zajęła wysokie, bo 11 miejsce w corocznym rankingu “Top 100 Tools for Learning 2013“?

Tytuł szkolenia: Intensywny kurs obsługi Moodle dla początkujących

Zapisz się na kurs  już TERAZ!

Zadzwoń 794 794 008 i zapytaj o ofertę dla siebie!

Koszt szkolenia: 650 zł brutto/os. w tym  materiały szkoleniowe + zaświadczenie  ukończenia szkolenia

Minimalna ilość Uczestników: 1

Maksymalna ilość Uczestników: 3

Typ szkolenia: stacjonarne

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. e-mail szkolenia@julamedia.pl
  2. Dział szkoleń 794 794 008

Termin szkolenia: dowolny dzień tygodnia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym*

Program szkolenia:

  1. Tworzenie kursu i konfiguracja ustawień.

  2. Poruszanie się po kursie.

  3. Umieszczanie materiałów dydaktycznych w kursie.

  4. Przygotowywanie słowników, quizów i lekcji.

GRATIS!

  • Dodatkowa opieka merytoryczna: 1 miesiąc po szkoleniu

  • Materiały szkoleniowe (wersja papierowa)

Czas trwania: 6 godz/60 min

Miejsce szkolenia:  sala szkoleniowa w Rzeszowie z kompleksowych wyposażeniem do nauki

Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie ukończenia szkolenia z hologramem wg. wzoru §18 ustawy 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poziom zaawansowania: podstawowy/średniozaawansowany

Warunki zaliczenia:

  • Uzyskanie pełnej aktywności czasowej w szkoleniu,

  • Pozytywne zaliczenia zadań testowych

Korzyści:

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera i Administratora Moodle,

  • Indywidualne podejście do każdego Uczestnika,

  • Praca na najnowszej wersji platformy Moodle,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania Uczestników,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Grupy zorganizowane  3 osoby zniżka 10%!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Intensywny kurs obsługi Moodle dla początkujących”

4 + nineteen =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  15. Bank Ochrony Środowiska, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. Bank Ochrony Środowiska, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. BOŚ BANK S.A, Kraków

  22. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  23. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  24. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  25. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  26. BST – Building, Jawor

  27. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  28. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  29. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  30. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  31. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  32. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  33. C&P INVEST, Szczecin

  34. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  35. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  36. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  37. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  38. England Sp. z.o o. , Koszalin

  39. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  40. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  41. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  42. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  43. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  44. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  45. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  46. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  47. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  48. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  49. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  50. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  51. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  52. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  53. IDF Sp. z o. o., Tychy

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  57. INTERCASH, Podkowa Leśna

  58. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  59. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  60. JM Sp. z o.o, Płock

  61. KAMET S.A., Reńska Wieś

  62. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  63. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  64. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  65. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  66. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  67. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  68. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  69. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  70. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  71. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  72. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  73. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  74. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  75. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  76. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  77. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  78. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  79. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  80. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  81. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  82. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  83. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  84. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  85. Kantor Wymiany Walut, Sława

  86. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  87. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  88. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  89. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  90. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  91. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  92. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  93. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  94. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  95. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  96. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  97. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  98. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  99. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  100. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  101. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  102. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  103. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  104. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  105. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  106. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  107. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  108. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  109. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  110. Nest Bank S.A. Warszawa

  111. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  112. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  113. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  114. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  115. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  116. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  117. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  118. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  119. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  120. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  121. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  122. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  123. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  124. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  125. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  126. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  127. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  128. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  129. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  130. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  131. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  132. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  133. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  134. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  135. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  136. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  137. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  138. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  139. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  140. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  141. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  142. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  143. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  144. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  145. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  146. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  147. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  148. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  149. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  150. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  151. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  152. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  153. Urząd Miejski w Bielawie

  154. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  155. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  156. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  157. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  158. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  159. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  160. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  161. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  162. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  163. Zespół Żłobków, Niegosławice

  164. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  165. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  166. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  167. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje