Tworzenie szkoleń internetowych

800.00 

Podziel się
Share

Opis produktu

W ramach usługi oferujemy:

  • Przygotowanie autorskiego szkolenia internetowego składającego się z:

    • Słownika najważniejszych pojęć użytych w szkoleniu (maks. 50 terminów),
    • Prezentacji multimedialnej zawierającej tekst, wykresy, grafikę oraz zdjęcia (maks. 150 slajdów),
    • Biblioteki zawierającej najistotniejsze akty prawne lub wzory dokumentów (maks. 20 dokumentów),
    • Testów i quizów sprawdzających wiedzę uczestników szkolenia (maks. 30 pytań i ćwiczeń),
  • Dokładny wykaz źródeł bibliograficznych wykorzystanych w szkoleniu,
  • Szkolenie dostarczane w formie elektronicznej m.in. w postaci plików ppt i doc oraz scorm.
  • Opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie współpracy.

Czas realizacji: 7 – 21 dni

800.00 Zamów teraz

Dane szczegółowe:

  • Przygotowane szkolenie nie zawiera nagrań lektorskich.

Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 794 794 008 lub biuro@julamedia.pl

 

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej

  15. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  17. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  18. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach

  19. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie

  20. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie

  21. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  22. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  23. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  24. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  25. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  26. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  27. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  28. BST – Building, Jawor

  29. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  30. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  31. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  32. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  33. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  34. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  35. C&P INVEST, Szczecin

  36. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  37. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  38. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  39. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  40. England Sp. z.o o. , Koszalin

  41. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  42. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  43. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  44. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  45. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  46. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  47. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  48. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  49. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  50. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  51. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  52. Grand Cash, Świnoujście

  53. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  54. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  55. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  56. IDF Sp. z o. o., Tychy

  57. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  58. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  59. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  60. INTERCASH, Podkowa Leśna

  61. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  62. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  63. JM Sp. z o.o, Płock

  64. KAMET S.A., Reńska Wieś

  65. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  66. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  67. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  68. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  69. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  70. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice

  71. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  72. Kantor wymiany walut, Lubin

  73. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  74. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  75. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  76. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  77. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  78. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  79. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  80. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  81. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  82. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  83. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  84. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  85. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  86. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  87. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  88. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  89. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  90. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  91. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  92. Kantor Wymiany Walut, Sława

  93. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  94. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  95. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  96. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  97. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  98. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  99. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  100. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  101. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  102. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  103. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  104. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  105. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  106. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  107. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  108. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  109. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  110. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  111. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  112. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  113. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  114. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  115. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  116. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  117. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  118. Nest Bank S.A., Warszawa

  119. Nest Bank S.A, Toruń

  120. Nest Bank S.A, Bydgoszcz

  121. Nest Bank S.A, Gdańsk

  122. Nest Bank S.A, Wrocław

  123. Nest Bank S.A, Rybnik

  124. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski

  125. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  126. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  127. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  128. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  129. PHZ Baltona S.A.,Warszawa

  130. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  131. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  132. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  133. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  134. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  135. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  136. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  137. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  138. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  139. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  140. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  141. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  142. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  143. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  144. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  145. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  146. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  147. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  148. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  149. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  150. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  151. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  152. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  153. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  154. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  155. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  156. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  157. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  158. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  159. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  160. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  161. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  162. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  163. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  164. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  165. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  166. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  167. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  168. Urząd Miejski w Bielawie

  169. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  170. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  171. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  172. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  173. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  174. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  175. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  176. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  177. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  178. Zespół Żłobków, Niegosławice

  179. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  180. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  181. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  182. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje