Integracja Moodle i Joomla

Podziel się
Share

Opis produktu

W ramach usługi zapewniamy:

  • Instalację rozwiązania tworzącego “pomost” wymiany danych oraz użytkowników pomiędzy Joomla i Moodle,

  • Konfigurację i integrację komponentu ze skryptami Joomla i Moodle,
  • Integrację wdrożonego rozwiązania z dodatkowymi komponentami Jommla (Community Builder, JomSocial, Hikashop, Tienda, Virtuemart),

  • Opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie współpracy.

Czas realizacji: 2 – 4 dni

Czytaj dalej

Dane szczegółowe:

  • Usługa nie obejmuje instalacji skryptów Moodle, Joomla oraz komponentów dodatkowych: Community Builder, JomSocial, Hikashop, Tienda, Virtuemart.

Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 792 794 008 lub biuro@julamedia.pl

 

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  15. Bank Ochrony Środowiska, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. Bank Ochrony Środowiska, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  22. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  23. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  24. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  25. BST – Building, Jawor

  26. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  27. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  28. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  29. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  30. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  31. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  32. C&P INVEST, Szczecin

  33. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  34. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  35. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  36. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  37. England Sp. z.o o. , Koszalin

  38. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  39. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  40. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  41. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  42. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  43. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  44. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  45. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  46. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  47. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  48. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  49. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  50. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  51. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  52. IDF Sp. z o. o., Tychy

  53. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  56. INTERCASH, Podkowa Leśna

  57. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  58. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  59. JM Sp. z o.o, Płock

  60. KAMET S.A., Reńska Wieś

  61. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  62. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  63. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  64. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  65. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  66. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  67. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  68. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  69. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  70. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  71. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  72. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  73. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  74. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  75. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  76. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  77. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  78. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  79. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  80. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  81. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  82. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  83. Kantor Wymiany Walut, Sława

  84. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  85. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  86. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  87. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  88. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  89. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  90. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  91. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  92. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  93. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  94. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  95. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  96. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  97. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  98. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  99. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  100. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  101. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  102. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  103. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  104. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  105. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  106. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  107. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  108. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  109. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  110. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  111. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  112. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  113. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  114. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  115. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  116. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  117. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  118. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  119. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  120. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  121. Pomaranczarnia S.C. Katarzyna Janiec, Poznań

  122. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  123. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  124. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  125. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  126. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  127. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  128. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  129. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  130. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  131. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  132. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  133. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  134. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  135. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  136. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  137. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  138. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  139. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  140. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  141. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  142. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  143. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  144. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  145. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  146. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  147. Urząd Miejski w Bielawie

  148. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  149. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  150. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  151. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  152. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  153. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  154. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  155. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  156. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  157. Zespół Żłobków, Niegosławice

  158. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  159. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  160. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  161. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?

Firma JulaMedia wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.18/00106/2013. Zamknij

Szkolenia internetowe i Publikacje