animator new

Animator czasu wolnego (e-learning) na Uniwersytecie Rzeszowskim!

Kilka dnia temu współpracując z firmą BHPl Mateusz Miąsik zakończyliśmy prace nad pilotażowym szkoleniem e-learningowym pt. „Animator czasu wolnego osoby niepełnosprawnej” dla studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Celem szkolenia było zapoznanie studentów z wymogami zawodowymi stawianymi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w charakterze animatora czasu wolnego. Treść merytoryczna szkolenia koncentrowała się przede wszystkim wokół praktycznych zagadnień związanych z wykonywanie zawodu animatora oraz kładła duży nacisk na zdobycie przez uczestników umiejętności i wiedzy umożliwiających samodzielne wykonywanie pracy. W celu zwiększenia zaangażowania uczestników szkolenia, oprócz:

 • prezentacji multimedialnych,
 • zdjęć oraz plików video,
 • materiałów dostępnych w formie tekstu i plików PDF,
 • quizów,
 • słowników,
 • warsztatów praktycznych

wprowadziliśmy drobne elementy grywalizacji:

 • paski postępu w szkoleniu,
 • odznaki,
 • statystyki i rankingi,
 • kontroler czasu,
 • ograniczenie w dostępie do poszczególnych elementów szkolenia – dostęp do kolejnej aktywności wymagał zaliczenia aktywności wcześniejszej (zobacz Zaawansowane ustawienia aktywności w szkoleniach Moodle )
NIE CZEKAJ!
 ZAPISZ SIĘ na szkolenie już dziś!

Zastosowane przez nas elementy szkolenia spowodowały, że szkolenie spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem ze strony jego uczestników:

Izabela, studentka UR

Szkolenie bardzo ciekawe, jego forma odpowiednia dla kogoś komu ciężko znaleźć kilka godzin wolnych w ciągu dnia aby uczestniczyć w talki szkoleniu w rzeczywistości.

Natalia, studentka UR

Szkolenie bardzo przystępne. Ciekawa forma oraz  wszystkie dodatkowe informacje w postaci ściąg na komputer. Bardzo mi się podobało i wszystkim polecam takie szkolenie online.

Grzegorz, student UR

Szkolenie bardzo przydatne w zdobyciu wiedzy dla przyszłego animatora czasu wolnego, dające dużo możliwości oraz wiele pomysłów. Szybki kontakt z prowadzącym, co umożliwia bardzo dobrą współpracę.

Joanna, studentka UR

Bardzo wygodna forma szkolenia, oraz przystępne testy sprawdzające.

Dominik, student UR

Bardzo ciekawy kurs, interesujące materiały i forma przekazywania wiedzy. Bardzo przystępna wiedza podana w kreatywny sposób. Kopalnia wiedzy.

Dawid, student UR

Szkolenie było bardzo interesujące, dowiedziałem się na nim bardzo wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Sama realizacja szkolenia był  odpowiednia i  mogłem do niego zaglądać o każdej porze.  Całość szkolenia oceniam na +5

Magdalena, studentka UR

Szkolenie bardzo fajne. Wszystkie tematy zostały wyczerpane, dowiedziałam się dużo nowych rzeczy jak postępować z różnymi grupami wiekowymi, nauczyłam się nowych zabaw, które będę później mogła wykorzystać w praktyce. Z przyjemnością wykonywałam każde z zadań.

Podziel się
Share