Rozpoznawanie autentyczności polskich znaków pieniężnych

Korzyści:

Indywidualne podejście do każdego Uczestnika,

Zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających zweryfikowac autentyczność polskich banknotów,

Zapewniamy papierowe i elektroniczne materiały szkoleniowe

Zapytaj o termin

Podziel się
Share

Opis produktu

Rozpoznawanie autentyczności polskich znaków pieniężnych – szkolenie stacjonarne

Zapisz się na kurs  już TERAZ!

Zadzwoń 792 794 008 i zapytaj o ofertę dla siebie!

Celem szkolenia jest zdobycie, powtórzenie lub pogłębienie wiedzy na temat możliwości rozpoznawania autentyczności znaków pieniężnych. Poznanie metod zabezpieczenia waluty polskiej oraz aktualnych regulacji prawnych w zakresie obrotu środkami płatniczymi.

Koszt szkolenia: 310 zł brutto/os.** w tym materiały szkoleniowe + zaświadczenie ukończenia szkolenia

Wymagania stawiane uczestnikom szkolenia:

  • zdolność do czynności prawnych,

  • niekaralność za przestępstwa przeciwko mieniu lub inne przestępstwa popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Minimalna ilość Uczestników: 1

Maksymalna ilość Uczestników: 3

Typ szkolenia: stacjonarne

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  2. Dział szkoleń 792 794 008

Termin szkolenia: sobota*(godz.8-14)

Czas trwania: 8 godz/45 min 

Miejsce szkolenia: Rzeszów, własna sala szkoleniowa

Program szkolenia:

1.Słownik pojęć kasjera.

2. Historia pieniędzy i metody zabezpieczenia pieniędzy.

a) zabezpieczenia banknotów kolekcjonerskich i obiegowych

3.Zniszczone i fałszywe pieniądze.

a) kronika fałszerstw pieniędzy

b) wymiana zużytych i zniszczonych pieniędzy

c) zasady postępowania z pieniędzmi wycofanymi z obiegu

d) zasady wykorzystania monet i banknotów w reklamach

4. Polskie banknoty i monety oraz sposoby ich zabezpieczania.

a) banknoty od nominału 10 zł do 200 zł

b) zmodernizowane zabezpieczenia banknotów

5. Materiały multimedialne zabezpieczeń banknotów.

6. Przepisy prawne w zakresie środków płatniczych.

7. Testy i ćwiczenia praktyczne.

Korzyści:

  • indywidualne podejście do każdego Uczestnika,

  • zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających zweryfikowac autentyczność banknotów,

  • zapewniamy papierowe i elektroniczne materiały szkoleniowe

Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe świadectwo ukończenia szkolenia zgodne ze wzorem MEN §18 ustawy 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poziom zaawansowania: podstawowy

Warunki zaliczenia:

  • uzyskanie pełnej aktywności czasowej w szkoleniu,

  • pozytywne zaliczenia ćwiczeń praktycznych

    Grupy zorganizowane  3 osoby zniżka 5 %!

    * Dokładny termin ustalany  po zgłoszeniu minimalnej liczby Uczestników.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rozpoznawanie autentyczności polskich znaków pieniężnych”

11 − 6 =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  9. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  10. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  11. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  12. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  13. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  14. Bank Ochrony Środowiska, odział w  Gorzowie Wielkopolskim

  15. Bank Ochrony Środowiska, odział w Kołobrzegu

  16. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  17. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  18. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  19. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  20. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  21. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  22. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  23. BST – Building, Jawor

  24. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  25. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  26. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  27. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  28. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  29. C&P INVEST, Szczecin

  30. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  31. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  32. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  33. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  34. England Sp. z.o o. , Koszalin

  35. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  36. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  37. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  38. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  39. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  40. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  41. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  42. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  43. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  44. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  45. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  46. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  47. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  48. IDF Sp. z o. o., Tychy

  49. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  50. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  51. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  52. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  53. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  54. JM Sp. z o.o, Płock

  55. KAMET S.A., Reńska Wieś

  56. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  57. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  58. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  59. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  60. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  61. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  62. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  63. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  64. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  65. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  66. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  67.  Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  68. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  69. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  70. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  71. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  72. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  73. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  74. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  75. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  76. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  77. MENNICA SKARBOWA S.A., Warszawa

  78. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  79. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  80. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  81. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  82. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  83. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  84. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  85. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  86. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  87. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  88. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  89. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  90. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  91. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  92. PH EUROPA S.C, Wrocław

  93. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  94. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  95. Pomaranczarnia S.C. Katarzyna Janiec, Poznań

  96. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  97. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  98. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  99. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  100. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  101. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  102. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  103. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  104. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  105. Route A4 R.R. Zarzeccy Sp.J., Słubice

  106. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  107. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  108. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  109. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  110. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  111. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  112. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  113. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  114. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  115. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  116. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  117. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  118. Urząd Miejski w Bielawie

  119. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  120. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  121. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  122. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  123. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  124. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  125. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  126. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  127. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  128. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  129. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  130. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Filtr:WszystkieOtwarteRozwiązaneZamknięteBez odpowiedzi
Wybacz, ale nic nie pasuje to wybranego przez Ciebie filtra.
?

Firma JulaMedia wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.18/00106/2013. Zamknij

Szkolenia internetowe i Publikacje