Obsługa programu Excel 2010

300.00 

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia?

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera,

  • Indywidualne podejście do każdego Uczestnika,

  • Możliwość dostosowanie programu szkolenia do potrzeb użytkownika,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania Uczestników,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Podziel się
Share

Opis produktu

Kurs stacjonarny – Obsługa programu Excel 2010 

Zapisz się na kurs  już TERAZ!

Zadzwoń 794 794 008 i zapytaj o ofertę dla siebie!

Celem szkolenia jest opanowanie i umiejętność zastosowania w praktyce najważniejszych funkcji i narzędzi dostępnych w programie Excel 2010.

Koszt szkolenia: 300 zł brutto/os.*

Minimalna ilość Uczestników: 1

Maksymalna ilość Uczestników: 3

Typ szkolenia: stacjonarne

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  2. Dział szkoleń 794 794 008

Termin szkolenia: termin do uzgodnienia

Czas trwania: 8 godz. zegarowych 

Miejsce szkolenia:  własna sala szkoleniowa w Rzeszowie

Program szkolenia:

  • MODUŁ I – Budowanie tabel danych w Excel

  • MODUŁ II – Działanie na arkuszach

  • MODUŁ III – Formuły

  • MODUŁ IV – Funkcje

  • MODUŁ V – Wizualizacja i prezentacja danych

  • MODUŁ VI – Ochrona

  • MODUŁ VII – Analiza danych

Korzyści:

  • Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Trenera,

  • Indywidualne podejście do każdego Uczestnika,

  • Możliwość dostosowanie programu szkolenia do potrzeb użytkownika,

  • Tempo nauki dostosowane do stopnia zaawansowania Uczestników,

  • Możliwość elastycznego dostosowania terminu szkolenia,

  • Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej (ebook)

Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie ukończenia szkolenia z hologramem zgodne z MEN §18 ustawy 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Poziom zaawansowania: podstawowy/średniozaawanasowany

Warunki zaliczenia:

  • Udział w szkoleniu przez 8 godzin zegarowych,

  • Pozytywne zaliczenia zadań testowych

    Grupy zorganizowane  3 osoby zniżka 10%!

    * Dokładny termin ustalany  po zgłoszeniu minimalnej liczby Uczestników.

    ** Cena może ulec  zmianie w zależności od miejsca i czasu szkolenia. Na życzenie klienta istnieje możliwość organizacji szkolenia w innym mieście.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Obsługa programu Excel 2010”

4 × 4 =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  3. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  4. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  5. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  6. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  7. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  8. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  9. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  10. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  11. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  12. Bank Ochrony Środowiska, odział Gorzów Wielkopolski

  13. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  14. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  15. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  16. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  17. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  18. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  19. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  20. BST – Building, Jawor

  21. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  22. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  23. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  24. C&P INVEST, Szczecin

  25. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  26. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  27. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  28. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  29. England Sp. z.o o. , Koszalin

  30. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  31. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  32. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  33. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  34. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  35. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  36. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  37. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  38. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  39. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  40. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  41. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  42. IDF Sp. z o. o., Tychy

  43. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  44. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  45. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  46. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  47. JM Sp. z o.o, Płock

  48. KAMET S.A., Reńska Wieś

  49. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  50. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  51. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  52. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  53. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  54. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  55. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  56. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  57. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  58. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  59.  Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  60. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  61. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  62. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  63. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  64. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  65. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  66. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  67. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  68. MENNICA SKARBOWA S.A., Warszawa

  69. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  70. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  71. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  72. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  73. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  74. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  75. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  76. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  77. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  78. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  79. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  80. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  81. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  82. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  83. PH EUROPA S.C, Wrocław

  84. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  85. Pomaranczarnia S.C. Katarzyna Janiec, Poznań

  86. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  87. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  88. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  89. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  90. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  91. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  92. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  93. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  94. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  95. Route A4 R.R. Zarzeccy Sp.J., Słubice

  96. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  97. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  98. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  99. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  100. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  101. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  102. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  103. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  104. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  105. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  106. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  107. Urząd Miejski w Bielawie

  108. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  109. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  110. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  111. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  112. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  113. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  114. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  115. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  116. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  117. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  118. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  119. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Filtr:WszystkieOtwarteRozwiązaneZamknięteBez odpowiedzi
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
442 odsłon2 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAndrzej zapytał 2 lata temu • 
371 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
708 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
530 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
493 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
497 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
738 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
400 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
377 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
421 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
375 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
403 odsłon1 odp.0 głosów
485 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
419 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
394 odsłon1 odp.0 głosów
OdpowiedzianeAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
541 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
384 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
364 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
406 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
383 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
454 odsłon1 odp.0 głosów
RozwiązaneAnonimowy zapytał 3 lata temu • 
504 odsłon1 odp.0 głosów
?
?

Firma JulaMedia wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.18/00106/2013. Zamknij

Szkolenia internetowe i Publikacje