Konwersja prezentacji multimedialnych do standardu SCORM

200.00 

Podziel się
Share

Opis produktu

Chcesz stworzyć własną platformę edukacyjną z interesującymi szkoleniami?
Potrzebujesz dostosować istniejące szkolenie lub prezentacje do standardu e-learning (SCORM)?

Zgłoś się do nas!

W ramach usługi „E-learning Start ” oferujemy m.in.:

  • konwersję 1 prezentacji multimedialnej zawierającej do 50 slajdów (MS Office od wersji 2003) do standardu SCORM lub flash,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy.

Czas realizacji: 1 dzień

200.00 Zamów teraz

Zainteresowała Cię oferta? Chcesz wiedzieć więcej?
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
792 794 008 lub biuro@julamedia.pl

 

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej

  15. BOŚ BANK S.A, Warszawa

  16. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  17. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu

  18. BOŚ BANK S.A ,1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  19. BOŚ BANK S.A, Kraków

  20. Baxter ‘ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  21. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  22. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  23. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  24. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  25. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  26. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  27. BST – Building, Jawor

  28. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  29. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  30. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  31. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  32. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  33. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  34. C&P INVEST, Szczecin

  35. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  36. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  37. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  38. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  39. England Sp. z.o o. , Koszalin

  40. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  41. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  42. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  43. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  44. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  45. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  46. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  47. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  48. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  49. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  50. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  51. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  52. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  53. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  54. IDF Sp. z o. o., Tychy

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  57. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  58. INTERCASH, Podkowa Leśna

  59. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  60. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  61. JM Sp. z o.o, Płock

  62. KAMET S.A., Reńska Wieś

  63. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  64. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  65. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  66. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  67. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  68. Kantor wymiany walut “Wojtex”, Krzanowice

  69. Kantor wymiany walut, Dziwnówek

  70. Kantor wymiany walut, Lubin

  71. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki

  72. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  73. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  74. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  75. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  76. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  77. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  78. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  79. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  80. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  81. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  82. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  83. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  84. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  85. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów

  86. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  87. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  88. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  89. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  90. Kantor Wymiany Walut, Sława

  91. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  92. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  93. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  94. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  95. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  96. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok

  97. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  98. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  99. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  100. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  101. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  102. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  103. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu

  104. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  105. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  106. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  107. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  108. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  109. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  110. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  111. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  112. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  113. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  114. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  115. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  116. Nest Bank S.A., Warszawa

  117. Nest Bank S.A, Toruń

  118. Nest Bank S.A, Bydgoszcz

  119. Nest Bank S.A, Gdańsk

  120. Nest Bank S.A, Wrocław

  121. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski

  122. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  123. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  124. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok

  125. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  126. PHZ Baltona S.A.,Warszawa

  127. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  128. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  129. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  130. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  131. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  132. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  133. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  134. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  135. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  136. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  137. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa

  138. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  139. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  140. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  141. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  142. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  143. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  144. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  145. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  146. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  147. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  148. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  149. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  150. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  151. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  152. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  153. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  154. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  155. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  156. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  157. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  158. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  159. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  160. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  161. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  162. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  163. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  164. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  165. Urząd Miejski w Bielawie

  166. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  167. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  168. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  169. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  170. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  171. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  172. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  173. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  174. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  175. Zespół Żłobków, Niegosławice

  176. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  177. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  178. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  179. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?
Szkolenia internetowe i Publikacje