Jak samodzielnie przygotować profesjonalny szablon w PowerPoint? Fotoinstruktaż

9.90 

Nie wiesz jak przygotować ciekawą prezentację w PowerPoint?

Brakuje Ci pomysłu  na zaciekawienie odbiorców przygotowaną przez Ciebie prezentacją?

Chcesz nauczyć się tworzyć nieszablonowe prezentacje z użyciem palety kolorów, motywów i grafik?

Zapoznaj się z przygotowanym specjalnie dla Ciebie  fotoinstruktażem!

 

Podziel się
Share

Opis produktu

Szablon programu PowerPoint to wzór lub kopia slajdu albo grupy slajdów, które zostały zapisane w formacie pliku pptx.  Szablony mogą zawierać układy, kolory motywów, czcionki motywów, efekty motywów, style tła, a nawet treść.

Fotoinstruktaż: Jak samodzielnie przygotować profesjonalny szablon w PowerPoint?

Kategoria: Pakiet biurowy

Koszt fotoinstruktażu: 9,9 zł brutto

Format: pdf – 8 str.

Opis:  Podstawowym celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z tworzeniem nieszablonowych prezentacji w PowerPoint.

Dlaczego warto zapoznać się z tym fotoinstruktażem?

  1. Dowiesz się jak samodzielnie stworzyć profesjonalny szablon w programie PowerPoint.
  2. Wyjaśnimy jak możesz go potem edytować, rozbudowywać i przesyłać innym.
  3. Podpowiemy gdzie możesz znaleźć darmowe zdjęcia, które wstawisz do szablonu.
  4. Na specjalnie przygotowanych ilustracjach krok po kroku wyjaśniamy jak wykonać każdą czynność.
  5. Dzięki  fotoinstruktażowi zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł/a wykorzystać  w pracy czy na studiach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Jak samodzielnie przygotować profesjonalny szablon w PowerPoint? Fotoinstruktaż”

3 × 2 =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL SP. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce

  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice

  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki

  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice

  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów

  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy

  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz

  8. “A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok

  9. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola

  10. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój

  11. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa

  12. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk

  13. Bank Spółdzielczy w Siedlcu

  14. Bank Ochrony Środowiska, Warszawa

  15. Bank Ochrony Środowiska, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim

  16. Bank Ochrony Środowiska, oddział w Kołobrzegu

  17. Baxter ” Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa

  18. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów

  19. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów

  20. BOŚ BANK S.A 1 Oddział Operacyjny w Kielcach

  21. BOŚ BANK S.A, Kraków

  22. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba

  23. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin

  24. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski

  25. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin

  26. BST – Building, Jawor

  27. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno

  28. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża

  29. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań

  30. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork

  31. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin

  32. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław

  33. C&P INVEST, Szczecin

  34. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin

  35. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź

  36. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie

  37. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka

  38. England Sp. z.o o. , Koszalin

  39. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław

  40. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg

  41. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski

  42. FHU “Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków

  43. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna

  44. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  45. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki

  46. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów

  47. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek

  48. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk

  49. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław

  50. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice

  51. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa

  52. i360 Sp. z o.o., Warszawa

  53. IDF Sp. z o. o., Tychy

  54. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin

  55. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino

  56. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk

  57. INTERCASH, Podkowa Leśna

  58. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa

  59. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice

  60. JM Sp. z o.o, Płock

  61. KAMET S.A., Reńska Wieś

  62. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań

  63. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica

  64. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki

  65. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa

  66. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski

  67. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek

  68. Kantor wymiany walut “BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski

  69. Kantor “Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa

  70. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok

  71. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice

  72. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa

  73. Kantor Wymiany Walut “AGORA”,Warszawa

  74. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin

  75. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście

  76. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda

  77. Kantor wymiany walut, Świnoujście

  78. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki

  79. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań

  80. Kantor “MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg

  81. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka

  82. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca

  83. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn

  84. Kantor Wymiany Walut, Sława

  85. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława

  86. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn

  87. Kantor Wymiany Walut “eva” Adamczewski Marek, Kościan

  88. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań

  89. Kantor Wymiany Walut “Artur” Artur Karpus, Łeba

  90. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice

  91. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze

  92. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice

  93. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin

  94. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra

  95. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice

  96. “MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin

  97. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny

  98. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa

  99. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa

  100. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław

  101. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa

  102. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz

  103. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka

  104. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa

  105. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa

  106. My Excel Monika Zając, Rzeszów

  107. Nalson Sp. z o.o. Katowice

  108. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Teczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik

  109. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań

  110. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią

  111. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna

  112. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań

  113. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa

  114. Przedsiębiorstwo handlowe “WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin

  115. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg

  116. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław

  117. PHU EUROPA S.C, Wrocław

  118. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław

  119. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno

  120. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim

  121. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna

  122. Pomarańczarnia S.C. , Poznań

  123. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn

  124. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków

  125. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło

  126. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin

  127. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok

  128. “PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój

  129. ResPublic sp. z o. o., Warszawa

  130. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca

  131. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk

  132. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec

  133. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik

  134. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk

  135. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin

  136. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście

  137. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza

  138. Tatry Polonia Sp. z o.o.

  139. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa

  140. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze

  141. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław

  142. “Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów

  143. Usługi handlowe i finansowe “Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów

  144. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce

  145. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno

  146. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin

  147. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie

  148. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk

  149. Urząd Miejski w Bielawie

  150. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń

  151. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno

  152. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa

  153. LexCenter sp. z o.o., Warszawa

  154. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie

  155. Fundacja Dobra Wola, Kraków

  156. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa

  157. 7 NT INVESTMENT Sp z o.o., Jędrzejów

  158. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek

  159. Zespół Żłobków, Niegosławice

  160. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska

  161. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica

  162. Wealth Solutions S.A., Warszawa

  163. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

Przeszukaj Bazę wiedzy po słowach kluczowych

Szkolenia
Publikacje
Płatności
Usługi
Inne
  • Artykuły niedługo pojawią się.
?

Firma JulaMedia wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem 2.18/00106/2013. Zamknij

Szkolenia internetowe i Publikacje