Sklep internetowy od podstaw

490.00 

Jak uczymy?

  • Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze (liczba uczestników wnosi od 1 do 3 osób),

  • Zajęcia prowadzone są formie warsztatów praktycznych (20% teorii – 80% praktyki),

  • Pracujemy na konkretnych przykładach i pomysłach,

  • Wszystkie działania praktyczne omawiamy na specjalnie przygotowanym autorskim symulatorze sklepu internetowego.

Podziel się
Share

Opis

Masz pomysł na własny sklep internetowy, ale nie wiesz od czego zacząć?
Potrzebujesz sprawdzonych i praktycznych wskazówek? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!
Kurs stacjonarny – Sklep internetowy od podstaw 

Zapisz się na kurs  już TERAZ!

Koszt szkolenia: 490 zł brutto/os. w tym  materiały szkoleniowe (pdf) + papierowe zaświadczenie  ukończenia szkolenia z hologramem

Minimalna ilość Uczestników: 1

Maksymalna ilość Uczestników: 3

Typ szkolenia: stacjonarne

Czas trwania: 8 godz. po 45 min. 

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. e-mail szkolenia@julamedia.pl

  2. Dział szkoleń 794 794 008

Termin szkolenia: dowolny dzień tygodnia po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Miejsce szkolenia: własna sala szkoleniowa w Rzeszowie

Cel szkolenia:

Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie jego uczestnikom praktycznej  wiedzy w zakresie zakładania sklepu internetowego, tworzenia opisów produktów, pozyskiwania i obsługi klientów oraz prowadzenia działań marketingowych.

Program szkolenia:

  1. Wybrane aspekty prawne prowadzenia sklepu internetowego.

  2. Tworzenie sklepu internetowego od A do Z.

  3. Tworzenie opisów produktów.

  4. Skuteczny marketing w sklepie internetowym.

  5. Metody pozyskiwania klientów.

  6. Tworzenie profilu klienta sklepu internetowego.

  7. Obsługa klient na różnych etapach sprzedaży.

Grupa docelowa:

  • Osoby planujące założenie działalności gospodarczej,

  • Właściciele i pracownicy sklepów stacjonarnych zainteresowanie otwarcie sklepu internetowego,

  • Właściciele firm zainteresowani rozszerzeniem dotychczasowej działalności.

    Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe zaświadczenie  ukończenia szkolenia wg wzoru MEN §18 ustawy  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U  z 2014 r.poz 622).

Jak uczymy?

  • Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze (liczba uczestników wnosi od 1 do 3 osób),

  • Zajęcia prowadzone są formie warsztatów praktycznych,

  • Pracujemy na konkretnych przykładach i pomysłach,

  • Wszystkie działania praktyczne omawiamy na specjalnie przygotowanym autorskim symulatorze sklepu internetowego.

Korzyści:

  • W trakcie szkolenia skupiamy się  na praktycznych zagadnieniach,

  • Zapewniamy materiały szkoleniowe i wsparcie merytoryczne po zakończeniu szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą umieli m.in.:

  • Właściwie przygotować się do założenia sklepu internetowego,

  • Dostosować sklep internetowy do aktualnych przepisów prawnych,

  • Wybrać oprogramowanie sklepu internetowego,

  • Wybrać odpowiedniego operatora płatności internetowych,

  • Przygotować skuteczne opisy produktów,

  • Szybko i sprawnie pozyskać klientów do sklepu internetowego,

  • Wdrożyć we własnym sklepie e-mail marketing,

  • Określić jakimi korzyściami kierują się klienci dokonując zakupów online

Grupy zorganizowane  3 osoby zniżka 10%!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sklep internetowy od podstaw”

3 − dwa =

Zaufali Nam

Uczestnicy szkoleń i projektów edukacyjnych

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z:

  1. AGESIL Sp. z o.o. Jarosław Mojecki, Kielce
  2. Agencja HAJO s.c, Krzepice
  3. ABJ Group sp. z o.o., Maków Mazowiecki
  4. Argito Łukasz Majcher, Katowice
  5. ALIOR BANK S.A, Lubartów
  6. Auto Serwis Bartkowski Paulina Bartkowska, Mochy
  7. Aurora Sp z o.o., Grudziądz
  8. Auri-Expert, Żagań
  9. „A Priori” Agnieszka Sarama, Sanok
  10. ASEMTECH Marek Głuszczyński, Zduńska Wola
  11. AWTECH.PRO Adam Wróbel,Trzcińsko Zdrój
  12. Bafago Sp. z.o.o, Warszawa
  13. Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna, Ełk
  14. Bank Spółdzielczy w Siedlcu
  15. Bank Spółdzielczy w Gliwicach, filia w Ciasnej
  16. Bank Spółdzielczy w Warcie
  17. BOŚ BANK S.A, Warszawa
  18. BOŚ BANK S.A, oddział w  Gorzowie Wielkopolskim
  19. BOŚ BANK S.A, oddział w Kołobrzegu
  20. BOŚ BANK S.A , 1 oddział Operacyjny w Kielcach
  21. BOŚ BANK S.A, oddział w Krakowie
  22. BOŚ BANK S.A, oddział w Ostrzeszowie
  23. Baxter ’ Wojtasikowie Sp. Jawna, Tylawa
  24. BAUWER sp. z o.o., Rzeszów
  25. BHPl Mateusz Miąsik, Rzeszów
  26. Biuro Turystyki Al Mar, Szklarska Poręba
  27. Biuro rachunkowo-podatkowe PROFIT S.C, Lublin
  28. Biuro Rachunkowe i Nieruchomości EMRA S.C., Głogów Małopolski
  29. Bryła Ryszard Ekogeo.pl, Lublin
  30. BST – Building, Jawor
  31. BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Krosno
  32. BUDOWNICTWO Szydlik Daniel, Łomża
  33. BLACK JACK KANTOR Sp. z o.o., Poznań
  34. CASH-CASH Arkadiusz Smolarek, Lębork
  35. CASINO Sp. z o.o., Warszawa
  36. Centrum Księgowe Jolanta Pogorzelska, Lublin
  37. Centrum Rozwoju Dziecka Berek!, Wrocław
  38. C&P INVEST, Szczecin
  39. Chojnacki & Wojtas Consulting S.C., Koszalin
  40. Crede Experto Magdalena Grygorowicz , Łódź
  41. Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Sp. J, Siemianowice Śląskie
  42. Ekspert Sp. z o.o., Ostrołęka
  43. England Sp. z.o o. , Koszalin
  44. English Partners Małgorzta Dąbrowa, Wrocław
  45. Euro-Szkoła-Bis Zespół Niepublicznych Szkół dla Dorosłych Jacek Sadrakuła,Tarnobrzeg
  46. Export-Import Stefan Tatarczyk, Wodzisław Śląski
  47. FHU „Igulka”Urszula Urbaniak-Gromala, Kraków
  48. FHU Jacek Matyjasik, Pyrzyce
  49. Firma Techniczna G-Proces Andrzej Gajda, Bierna
  50. Finansis Ewa Spychała, Nakło nad Notecią
  51. Finance Partner Mariola Szewczyk, Ryki
  52. Gabinet Lekarski lek. Maciej Szadkowski, Rzeszów
  53. GABINET FIZJOTERAPII Agnieszka Kula, Brzostek
  54. Grupa LOTOS S.A., Gdańsk
  55. GOLD S.C.,Kalisz
  56. Gold Sp. z o.o. ,Wrocław
  57. Grupa Rachunkowo-Doradcza CONSEA Sp. z o.o, Wrocław
  58. Grand Cash, Świnoujście
  59. „VISTA” S.C. Firma Usługowo-Handlowa, Mysłowice
  60. Inwestycje Alternatywne Profit S.A., Warszawa
  61. i360 Sp. z o.o., Warszawa
  62. IDF Sp. z o. o., Tychy
  63. Idealbox Sp. z o. o., Warszawa
  64. Indywidualna Praktyka Lekarska Agnieszka Górska, Lublin
  65. Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Dent. Agnieszka Czaja-Nowacka, Kiełpino
  66. Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Dec, Gdańsk
  67. Infini Karol Zębik, Kudowa Zdrój
  68. Imbis, Sp.jawna, Głogów
  69. INTERCASH, Podkowa Leśna
  70. INTERCHANGE POLSKA Sp. z. o.o, Warszawa
  71. INVAT Biuro Rachunkowe Iga Fiks, Skierniewice
  72. JM Sp. z o.o, Płock
  73. KAMET S.A., Reńska Wieś
  74. KANTOR 24H Sp. z o.o., Poznań
  75. Kancelaria Notarialna Piotr Łukasz Dolata, Legnica
  76. Kancelaria Finansowa AWB Sp. z o.o., Kamionki
  77. Kantorino Sp. z .o.o, Warszawa
  78. Kantor S.A. S.C. Ostrów Wielkopolski
  79. Kantor wymiany walut „Wojtex”, Krzanowice
  80. Kantor wymiany walut S.C G.Krynicki, U.Ślązak, Sanok
  81. Kantor wymiany walut, Dziwnówek
  82. Kantor wymiany walut, Lubin
  83. Kantor wymiany walut Sylwia Więcek, Maków Mazowiecki
  84. Kantor wymiany walut Michał Kuliński, Włocławek
  85. Kantor wymiany walut „BAX” Romana Lisowska, Gorzów Wielkopolski
  86. Kantor „Exchange” Klaudia Miszczak, Włoszczowa
  87. Kantory Wymiany Walut – Agata i Adam Jaracz Spółka Jawna, Sanok
  88. Kantor wymiany walut EUROPA Bartosz Plak, Chojnice
  89. Kantor Lombard Zofia Gil, Warszawa
  90. Kantor Wymiany Walut „AGORA”,Warszawa
  91. Kantor Premium Piotr Wożniak, Żuromin
  92. Kantor wymiany walut Andrzej Kowalczyk , Świnoujście
  93. Kantor wymiany walut, Nowa Ruda
  94. Kantor wymiany walut, Świnoujście
  95. Kantor Verde Tomasz Gajewski, Wronki
  96. Kantor Eva Krzysztof Kocik, Poznań
  97. Kantor wymiany walut Tomasz Chichłowski, Głogów
  98. Kantor „MAXIMUS” Grzegorz Czochra, Kołobrzeg
  99. Kantor wymiany walut Grzegorz Szargawiński, Bystrzyca Kłodzka
  100. Kantor wymiany walut Witold Celmer, Słupca
  101. Kantor Euro Dariusz Misiarz, Cieszyn
  102. Kantor Wymiany Walut, Sława
  103. Kantor Wymiany Walut Jeziorak Marta Mikołajska, Iława
  104. Kantor Wymiany Walut Miro-bis, Olsztyn
  105. Kantor Wymiany Walut „eva” Adamczewski Marek, Kościan
  106. Kantor 24 Sp. z. o.o, Poznań
  107. Kantor Wymiany Walut „Artur” Artur Karpus, Łeba
  108. Kantor Wymiany Walut S.C, Sanok
  109. Kaso1 Łukasz Pięta, Punkt przyjmowania opłat, Bobolice
  110. MONROB MONIKA BERENT KANTOR EURO EKSPRESS, Siemiatycze
  111. LINGUA LINE Aneta Ulatowska, Katowice
  112. LEADER-Jarosław Olszewski, Świebodzin
  113. Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Stanisław Pruski, Zielona Góra
  114. PHU M&M Wnuk Pawłowska, Polkowice
  115. Nets Bank S.A. Odział w Toruniu
  116. „MAKTRONIK” EXPRESS Sp. z o.o, Szczecin
  117. Marcin Sitek „COMPUTARE”, Miastków Kościelny
  118. Mennica Skarbowa S.A., Warszawa
  119. Mennica Kapitałowa Sp. zo.o., Warszawa
  120. MATIJAS Marcin Matuszek, Wrocław
  121. Mg Trade Monika Klinowska ,Warszawa
  122. MK FINANSE Magdalena Kuś, Międzyrzecz
  123. MNM SERWIS Mariusz Strzemiński, Hajnówka
  124. ModernArt Anna Biernacik, Warszawa
  125. Multiserwis Sebastian Michalski, Warszawa
  126. My Excel Monika Zając, Rzeszów
  127. Ms70 Sp. z o.o., Warszawa
  128. Nalson Sp. z o.o. Katowice
  129. Nest Bank S.A., Warszawa
  130. Nest Bank S.A, Toruń
  131. Nest Bank S.A, Bydgoszcz
  132. Nest Bank S.A, Gdańsk
  133. Nest Bank S.A, Wrocław
  134. Nest Bank S.A, Rybnik
  135. Nest Bank S.A, Piotrków Trybunalski
  136. Nest Bank S.A, Kraków
  137. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek – Edyta Dąbska, Świdnik
  138. NZOZ M-DENT Magdalena Melka-Rosińska ,Poznań
  139. Open Education Group Sp. z o.o., Białystok
  140. Panwood Paweł Panasiuk, Turośń Kościelna
  141. PHZ Baltona S.A.,Warszawa
  142. PHU MAMONA  Monika Pacuk, Kuźnica
  143. PC SERVICE D.Nogaj, S.Łabowski, Poznań
  144. Przedsiębiorstwo Handlowe Europa Artur Brol, Częstochowa
  145. Przedsiębiorstwo handlowe „WDF FIJOŁEK SP.J.”,Gubin
  146. Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferries, Kołobrzeg
  147. PERSONEL Sławomir Lipczuk, Wrocław
  148. PHU EUROPA S.C, Wrocław
  149. PHU EUROPA Aneta Jaxa-Kwiatkowska, Wrocław
  150. PH PROFIL PLUS Piotr Wiktorowicz, Opoczno
  151. Plus Bank S. A w Piotrkowie Trybunalskim
  152. Pośrednictwo Finansowe Rafał Paczocha, Nowa Sarzyna
  153. Pośrednictwo finansowe Agata Sawicka, Ożarów Mazowiecki
  154. Polonia Tatry Sp. z o.o., Warszawa
  155. Pomarańczarnia S.C. , Poznań
  156. Positano Sp. z. o. o , Cieszyn
  157. PPHU Bartosz Ciepłucha, Ozorków
  158. Prywatna Szkoła Muzyczna I i II st. Mirosława Lisowska,Jasło
  159. PRINT Grzegorz Nowak, Szczecin
  160. Publiczne Gimnazjum Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Białystok
  161. „PUCHATEK” Mobilne Centrum Animacyjne, Busko-Zdrój
  162. ResPublic sp. z o. o., Warszawa
  163. Restauracja Kargul – Adam Pawlak, Łęczyca
  164. Rockbird S.C Bartosz Krzak, Gdańsk
  165. ROUTE A4 SP. Z O.O. SP.K., Zgorzelec
  166. Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej, Rybnik
  167. SUPER GRUPA PL SP. Z O.O. S.K., Gdańsk
  168. Spedycja KJK, Jolanta Karaśkiewicz, Rzepin
  169. STUDIO HAFTU-ART Artur Jakubowiak, Świnoujście
  170. Stowarzyszenie Teraz My, Stare Jabłonki
  171. SKOK ARKA, Dąbrowa Górnicza
  172. Tatry Polonia Sp. z o.o.
  173. TUF Consulting Polska Sp. z o.o. sp. k., Warszawa
  174. Totalizator Sportowy Sp. zo.o. Oddział w Zielonej Górze
  175. Tomasz Kłos QS EXCHANGES, Wrocław
  176. „Terabajt-komputery” Marta Gościniak, Trzebiatów
  177. Usługi handlowe i finansowe „Agatar” Barbara Tatarczyk, Pszów
  178. Usługi radiologiczne Jolanta Jastrzębska, Siedlce
  179. Usługi Gastronomiczne S.C., Kolno
  180. Usługi finansowe Hubert Augustyniak, Konin
  181. Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie
  182. Union Standard Sp. z o.o, Gdańsk
  183. Urząd Miejski w Bielawie
  184. Wipol Sp. z. o. o , Ustroń
  185. ZPC Kajzerka Zdzisław Jasiński, Żelazno
  186. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Warszawa
  187. LexCenter sp. z o.o., Warszawa
  188. Medicomp – Usługi Informatyczne Leszek Zając, Strzelce Opolskie
  189. Fundacja Dobra Wola, Kraków
  190. 8B Technology Solutions Radosław Borczon, Warszawa
  191. 7 NT INVESTMENT Sp. z o.o., Jędrzejów
  192. 79th Element AG Sp. z o.o., Wrocław
  193. ZAHPRO Spółka Cywilna, Gródek
  194. Zespół Żłobków, Niegosławice
  195. ZiQa Mariola Nowak, Brzyska
  196. Z.P.Chr. Wyt. Art. Spoż. Boramex Antoni Borowik, Oleśnica
  197. Wealth Solutions S.A., Warszawa
  198. osoby fizyczne oraz inne firmy z sektora MŚP

 

How Can We Help?

Szkolenia

Publikacje

Płatności

Usługi

Inne

Szkolenia internetowe i Publikacje